-
69 m2
ALAPTERÜLET3
SZOBASZÁMPanel
ÉPÍTÉSTávfűtés egyedi méréssel
FŰTÉS- Belső szintek 1
- Kilátás Panorámás
- Tájolás Kelet
- Ingatlan komfort Összkomfortos
- Parkolási lehetőség Utcán, közterületen
- Fűtés Távfűtés egyedi méréssel
- Építőanyag Panel
- Szigetelt igen
- Bútorozott nem
- Akadálymentesített nem
Az ingatlan leírása
*** STOP SHOP Óbuda, GOBUDA Mall Bevásárlóközpontok szomszédságában, ZÖLD PARKRA NÉZŐ, 4 szobássá alakítható LAKÁS ELADÓ! ***
III. ker. / ÓBUDÁN, barátságos, kellemes környezetben ELADÓ egy magasemeleti, 3 szobás panellakás, SZÉP KILÁTÁSSAL!
____________________
*** A LAKÁS ÉS AZ ÉPÜLET JELLEMZŐI:
A lakás egy panelprogramban részt vett 10 emeletes panelház 10. emeletén található. REMEK HANGULATÚ, minden ablaka ZÖLD PARKRA néző. Teljes körű felújítására 2009-ben került sor, melynek köszönhetően most is nagyon jó állapotnak örvend, akár egy tisztasági festés után költözhető.
A felújítás alkalmával újragondolták a lakás alaprajzi elrendezését. Az összenyitott terek által egy tágas nappali-étkező és egy - ritkaságnak számító - kényelmes méretű fürdőszoba alakult ki, emellett megmaradt a két 17 m2-es hálószoba is.
!!! SAROKLAKÁS LÉVÉN TOVÁBBI ELŐNY, hogy az egyik hálószobája egy keleti és egy déli tájolású ablakkal is rendelkezik, így a szobaszám könnyedén növelhető csupán egy válaszfal és egy ajtó beépítésével (ld. alaprajz - átalakítási lehetőség) !!!
A társasház szigetelésre 8 évvel ezelőtt került sor. Az épület jó állapotú, karbantartott, 60 lakás található benne.
*** MŰSZAKI INFORMÁCIÓ, KÖLTSÉGEK:
Fűtését és a melegvíz-ellátását távhőellátó rendszer biztosítja. A lakás vízórával felszerelt (a vízórák cseréjére idén októberben kerül sor, így a következő 7 évben nem kell ezzel foglalkoznia az új tulajdonosnak).
Közös költség: 19.000 Ft / hó
Fűtési díj: átalány díj 18.000 Ft / hó
Gáz (főzőgáz): átalány díj - 2 havonta fizetendő (kb. 2000 Ft / 2 hónap)
Villany, víz: fogyasztás alapján fizetendő (saját mérőóra)
____________________
Ajánlom mindenkinek aki szereti a nyugodt, biztonságos környezetet, de fontos számára a jó közlekedés, és a könnyű megközelíthetőség is.
*** Az ingatlan csak nálam elérhető, szeretettel várom hívásukat amennyiben további információra van szükségük, illetve időpont egyeztetéssel kapcsolatban.***