Eladó Lakás
Hirdetéskód: 9084686

Fővállalkozó Balla és Balla Kft

57 m2
ALAPTERÜLET
1
SZOBASZÁM
nincs megadva
ÉPÍTÉS
Távfűtés egyedi méréssel
FŰTÉS
  • CSOK igénybe vehető nem
  • Tetőtér beépíthető nem
  • Fűtés Távfűtés egyedi méréssel
  • Klíma nem
  • Szigetelt nem
Energetikai besorolás: Nincs meghatározva
A+++
A++
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
I

Az ingatlan leírása

Megvételre kínálunk egy 57 négyzetméteres, napfényes, 1+2 félszobás, étkezős, francia erkélyes lakást Budapest III. kerületének kedvelt részén, Békásmegyer dunai oldalán.

Az ingatlan egy gondosan karbantartott, tízemeletes társasház második emeletén helyezkedik el, amely rendezett lépcsőházzal és jó lakóközösséggel rendelkezik.

A lakás részleges felújításon esett át, melynek során számos fontos korszerűsítés már megtörtént. A modern, gépekkel felszerelt konyha teljesen új, a beltéri ajtók friss cserét kaptak, a padlóburkolat több helyiségben is megújult, a konyhában pedig kicserélték az elektromos vezetékeket. A komfortérzetet tovább növeli a két darab hűtő-fűtő klímaberendezés, amelyek közül az egyik a nappaliban, a másik a hálószobában került felszerelésre – mindkettő garanciális (2, illetve 4 év jótállással).
A lakás nyílászáróit(kivéve a nappalit) redőnnyel és szúnyoghálóval szerelték fel, így a nyári hónapokban is kellemes környezet biztosítható. A fürdőszoba és a WC jelenleg még az eredeti állapotában van, így a leendő tulajdonos saját elképzelései szerint alakíthatja ki ezeket a helyiségeket.

Elhelyezkedése szempontjából az ingatlan rendkívül kedvező:mindössze 10 perc sétával elérhető a Duna-part, ami kiváló lehetőséget nyújt a szabadidő aktív eltöltésére.
A közelben számos alapvető szolgáltatás megtalálható, többek között orvosi rendelő, gyermekorvos, hentes, Tesco Express üzlet és posta. A kisgyermekes családok számára kiemelten előnyös, hogy a környéken több bölcsőde, óvoda és iskola is található, néhány perces séta távolságon belül. A helyi piacot nemrég újították fel, és a H5-ös HÉV megállója is gyorsan elérhető – gyalogosan körülbelül 5-7 perc alatt. Az M0-s autóval szintén könnyedén megközelíthető.

Ez a világos, praktikus elrendezésű, ízlésesen berendezett lakás ideális választás lehet fiatal párok, kisgyermekes családok számára, de befektetési célra is remek lehetőséget kínál a folyamatosan fejlődő környéken.

Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal!

Térkép

A hirdető elérhetősége

Fővállalkozó Balla és Balla Kft

Győrfi Barbara
+36 70 442