Eladó Lakás
Hirdetéskód: 9104286

Ingatlanpáholy

100 m2
ALAPTERÜLET
3
SZOBASZÁM
Tégla
ÉPÍTÉS
Gáz (cirkó)
FŰTÉS
  • CSOK igénybe vehető nem
  • Belső szintek 3
  • Tetőtér beépíthető nem
  • Kilátás Udvari
  • Ingatlan komfort Duplakomfortos
  • Parkolási lehetőség Önálló garázs
  • Fűtés Gáz (cirkó)
  • Építőanyag Tégla
  • Erkély, terasz Erkély
  • Klíma nem
  • Szigetelt nem
Energetikai besorolás: Nincs meghatározva
A+++
A++
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
I

Az ingatlan leírása

Alsóörsön, a Balatontól mindössze 5 perc sétára eladó egy három szintes (garázs + 2 emelet), jó állapotú szélső sorházi lakás.
Az ingatlan a tulajdoni lapon 88 m2, de a hasznos lakótere 80, valamint minden szobához, tehát összesen 4 darab 4 m2-es loggia tartozik, melyek fele lett a tulajdoni lapon beleszámolva. Emellett az ár részét képezi egy alapító okirat szerint a lakáshoz tartozó 40 m2-es garázs, az épület alatt. A földszinten és az emeleten összesen 3 szoba, 2 fürdőszoba, valamint gépesített konyha kapott helyet. A szigetelt nyílászárók és a külső hőszigetelés révén a rezsiköltségek alacsonyak.

A kert osztatlan közös tulajdon, szokásjog alapján megosztva, amely külön helyrajzi számon szerepel, megvásárlása kötelező.

Mivel a lakásnak saját helyrajzi száma van, jogosult a 3%-os Otthon Start Hitelre is!

A külön helyrajzi számon lévő, összesen 290 m2-nyi telekrészek összesített ára 6 millió Ft, mely külön adásvételi szerződéssel kötelezően megvásárolandó, így nem befolyásolja az Otthon Start hitel felvételét.

A környék kiváló infrastruktúrával rendelkezik: posta, bevásárlási lehetőségek, oktatási intézmények és vasútállomás is könnyen elérhető. Ezért az ingatlan ideális választás befektetésre vagy állandó otthonnak, akár családok számára is.

Az ingatlant személyesen is jól ismerem, így időpont-egyeztetéshez vagy további információért keressen bizalommal!

Kiss Gábor – Ingatlanpáholy

Térkép

A hirdető elérhetősége

Ingatlanpáholy

Kiss Gábor
+36 30 779