Csordás Ingatlan
Felújításhoz személyi kölcsönt keres? Kalkuláljon itt! →36.00 m2
ALAPTERÜLET1
SZOBASZÁMPanel
ÉPÍTÉSTávfűtés egyedi méréssel
FŰTÉS- Kilátás Utcai
- Tájolás Nyugat
- Ingatlan komfort Összkomfortos
- Parkolási lehetőség Utcán, közterületen
- Fűtés Távfűtés egyedi méréssel
- Építőanyag Panel
- Klíma igen
- Szigetelt igen
- Rezsiköltség 20 000 Ft/hó
Energetikai besorolás: E
Az ingatlan leírása
1,5 szobás lakás REMEK ÁRON eladó Ajka Kossuth utcában.
A HŐSZIGETELT épület 2. emeletén található lakás ELRENDEZÉSE KIVÁLÓ. A lakásba AKADÁLYMENTESEN juthatunk be, nincs lépcső. Belépve egy kényelmes méretű közlekedő-előtérbe érkezünk. Innen nyílik balra a KONYHA. Jobbra a tényleg világos, tágas nappali található. Itt egy HŰTŐ-FŰTŐ KLÍMA berendezés teszi komfortosabbá a lakást.
A bejárattal szemben a hálószoba van. Előtte, a közlekedőből nyílik a zuhanykabinos fürdőszoba. Az ablakokat hőszigetelt műanyagra cserélték, melyeket REDŐNNYEL is elláttak. A bejárati ajtót több ponton záródó biztonsági ajtóra cserélték. A lakás REZSIJE RENDKÍVÜL ALACSONY, 25 000,- forint/hó alatt tartható. A közösköltség 10 600,- forint, a fűtés télen 9 000,- forint, nyáron 4 000,- forint mindössze havonta.
Parkolni közvetlenül a ház előtt ingyenesen lehetséges. Bevásárlási lehetőségek, buszmegálló mind-mind karnyújtásnyira elérhető. A vásárláshoz OTTHON START támogatott hitel igényelhető. Jelenleg albérlők lakják, akik szívesen bérelnék tovább a lakást.
KITŰNŐ VÁLASZTÁS!
HÍVJON, és nézze meg személyesen is ezt a sok lehetőséget kínáló ingatlant!
Bankfüggetlen INGYENES hitelügyintézés, OTTHON START HITEL ÜGYINTÉZÉS. Ön csak kitalálja, mire keres megoldást és nyugodtan hátra dőlhet, a többit elintézzük.