Eladó Kereskedelmi és ipari ingatlan
Hirdetéskód: 9209408

Fővállalkozó Balla és Balla Kft

0 m2
ALAPTERÜLET
0
SZOBASZÁM
nincs megadva
ÉPÍTÉS
nincs megadva
FŰTÉS
  • CSOK igénybe vehető nem
  • Tetőtér beépíthető nem
  • Klíma nem
  • Szigetelt nem
Energetikai besorolás: Nincs meghatározva
A+++
A++
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
I

Az ingatlan leírása

Kiváló lehetőség cégeknek, vállalkozásoknak a 13. kerület központi részén!

Eladó a Váci úton, a Dózsa György út és az Árpádhíd között egy dupla utcai bejáratos üzlethelyiség külön irodával és hatalmas pinceszinti raktárral.

A teljes ingatlan összesen 329 m², mely áll egy 45 m²-es üzlethelyiségből, egy 20 m²-es irodából, illetve a pinceszinten egy 264 m²-es raktárból. A teljes terület ezen egységek egybenyitásával jött létre. A fűtésről, és a meleg víz ellátásáról modern gázkazán gondoskodik, minden fogyasztásmérők alapján fizetendő. Az ingatlannak négy bejárata van, kettő az utcáról nyílik, kettő pedig a társasház udvaráról (külön az irodának, és külön a pinceszintnek). Az alsó szinten kialakításra került még egy irodahelyiség, külön mellékhelyiségek, két bemutató terem és raktárhelyiségek is.

Az ingatlan per és tehermentes, cég tulajdonában van, a teljes terület egyben kerül értékesítésre. Az eladás valamelyest sürgős, ezért az ár természetesen alkuképes.

Várom megkeresését, bármely egyéb kérdésben állok rendelkezésére az ingatlannal kapcsolatban, akár hétvégén is.

Térkép

A hirdető elérhetősége

Fővállalkozó Balla és Balla Kft

Garaba Gergely
+36 70 443