Eladó Ház- házrész
Hirdetéskód: 9090433

Savaring Immo Kft.

376 m2
ALAPTERÜLET
4
SZOBASZÁM
nincs megadva
ÉPÍTÉS
nincs megadva
FŰTÉS
  • CSOK igénybe vehető nem
  • Tetőtér beépíthető nem
  • Építés éve 2019
  • Klíma nem
  • Szigetelt nem
Energetikai besorolás: Nincs meghatározva
A+++
A++
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
I

Az ingatlan leírása

Ide tényleg csak költözni kell!
Szombathely kedvelt kámoni városrészén, az Alpok lakóparkban eladó ez a nappali+3 szobás ikerházi lakás.

Az ingatlan egy 376 m2-es telekrésszel rendelkező, 2019-ban épült tégla szerkezetű, ikerház déli oldalán helyezkedik el. A sarokteleknek köszönhetően 2 utcáról is megközelíthető. A hasznos földszinti alapterülete 77 m2+13 m2 fedett terasz, továbbá a padlástér is járható, pakolható.

A ház fűtéséről Bosch gázkazán gondoskodok radiátoros hőleadással, alacsony üzemeltetési költséggel. Minden ablak redőnyözött.
A nappaliban klíma is beépítésre került.


Az ingatlan építésénél a tulajdonosok külön figyelmet fordítottak arra, hogy a belső elrendezés maximális helykihasználtságot biztosítson

Időtálló burkolatok, fiatalos design, modern konyha, mely a képeken is látszik

A nyári hónapokban a hangulatos udvart egy 13 m2-es fedett teraszról élvezhetjük.

A kert rendbentartásáról, mely új gyepszőnyeget kapott egy szerszám tároló is gondoskodik.

Az ingatlanhoz 2 autóbeálló is tartozik, mely az utca frontról elektromosan nyíló úszókapon keresztül közelíthető meg

Szinte a teljes berendezés a vételár részét képezi.
Az ingatlan viszonylag gyorsan birtokba vehető!

További információkért és megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal

Térkép

A hirdető elérhetősége

Savaring Immo Kft.

Sas Szilvia
+36 30 747