-
Felújításhoz személyi kölcsönt keres? Kalkuláljon itt! →201.00 m2
ALAPTERÜLET6
SZOBASZÁMTégla
ÉPÍTÉSGáz (cirkó)
FŰTÉS- CSOK igénybe vehető igen
- Belső szintek 3
- Ingatlan komfort Duplakomfortos
- Parkolási lehetőség Önálló garázs
- Építés éve 1980
- Fűtés Gáz (cirkó)
- Építőanyag Tégla
- Erkély, terasz Terasz 40.00m2
- Klíma igen
- Szigetelt igen
- Akadálymentesített nem
- Víz telken belül
- Csatorna telken belül
- Gáz telken belül
- Villany telken belül
Az ingatlan leírása
Székesfehérvár legkedveltebb városrészén, Öreghegyen eladó egy minden igényt kielégítő, 644 m2-es önálló telken fekvő, háromszintes, 201m2 hasznos alapterületttel rendelkező, családi ház. Az ingatlan egy aszfaltozott, csendes utcában található, mégis karnyújtásnyira minden fontos infrastruktúrától.
Műszaki állapot és esztétika:
Az 1980-ban téglából épült ház folyamatosan karbantartott, 2022-ben pedig részleges felújításon esett át: 16 cm-es külső szigetelést kapott, valamint redőnnyel és szúnyoghálóval felszerelt műanyag nyílászárókat szereltek be. A fűtésről gázkazán gondoskodik radiátoros hőleadással, a nyári komfortot pedig 4 darab klíma biztosítja. A gazdaságos üzemeltetést éjszakai áram is segíti.
Praktikus, többgenerációs elrendezés:
A ház belső tereit a praktikum és a különleges, félszintes eltolásokkal operáló tagolás jellemzi, amely szellős, mégis jól szeparált élettereket teremt:
Földszint: A fogadótér beépített szekrényes előszobával, konyhával és étkezővel, tágas nappalival, valamint háztartási helyiséggel várja lakóit. Erről a szintről nyílik a ház ékköve, egy 40 m2-es fedett terasz, amely saját kinti konyhával és főzési lehetőséggel a családi összejövetelek tökéletes helyszíne (a terasz mind a konyhából, mind a nappaliból elérhető).
Félemelet: Két hálószoba, zuhanyzós fürdőszoba bidével és külön mellékhelyiség található itt.
Emelet: Két és fél szoba (melyek közül kettő erkélykapcsolatos), egy dupla mosdós, kádas fürdőszoba és külön WC kapott helyet.
Tetőtér: Egy gardróbszoba és egy hatalmas, erkélyes szoba biztosít privát szférát.
Kert és tárolás
A pinceszinten egy 20 m2-es garázs, kamra és egyéb tárolók kaptak helyet, a ház előtt pedig egy további fedett kocsibeálló biztosított. A rendezett kert gondozását az első és hátsó udvaron is megtalálható kerti csapok könnyítik meg.
Az ingatlan egyetlen, jövőbeni – szerkezeti- korszerűsítést igénylő pontja a tető (jelenleg pala)!
Ideális választás nagycsaládosoknak vagy összeköltözőknek, akik a nyugalom és a minőség mellett döntenek!