Eladó Ház- házrész
Hirdetéskód: 9171498

GDN Ingatlanhálózat - Märcz Kft

1725 m2
ALAPTERÜLET
5
SZOBASZÁM
nincs megadva
ÉPÍTÉS
Gáz (cirkó)
FŰTÉS
  • CSOK igénybe vehető nem
  • Tetőtér beépíthető nem
  • Fűtés Gáz (cirkó)
  • Klíma nem
  • Szigetelt nem
Energetikai besorolás: Nincs meghatározva
A+++
A++
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
I

Az ingatlan leírása

H-004606. Maroshegyen, frekventált, zöldövezeti, kedvelt központi részén, összközműves, parkosított 1725 m2-es saját telken eladó, egy ÖNÁLLÓ egyszintes, igényes, egyedi kivitelezésű 168m2 alapterületű, nappali + 4 szobás családi ház, garázzsal, jakuzzival, tárolóval.

Önálló ingatlan, rezsiköltség rendkívül alacsony! Szaldós napelemrendszer!

Az ingatlan könnyen megközelíthető, a környék tömegközlekedése jó, pár perc alatt gyalogosan elérhető a buszmegálló. A közelben orvos, iskola, óvoda, Bevásárló központ, üzletek, Ipari park megtalálhatóak.

Az ingatlan a „régi „ Maroshegy szívében, zöldövezeti, részen található, önálló ház, önálló telken!

A ház tágas, világos, körbe napozott, minőségi anyagokból készült. A burkolatokat tekintve a szobákban magas minőségű laminált padló, a nappaliban a közlekedőben, valamint a konyhában és a vizes helyiségekben jó minőségű járólap található. A nyílászárók műanyagból készültek, 3 rétegű hőszigetelt üvegezéssel, rajtuk elektromos redőny és szúnyogháló található.

Az ingatlan napelemmel, kamera és riasztó- okosotthon rendszerrel rendelkezik.

A házba belépve tágas előszoba fogad, majd jobbra található a dolgozószoba, fürdőszoba, és a háztartási / mosókonyha helyiség. Balra fordulva 2 szoba, fürdőszoba , gardrób. Az előszobából egyenesen haladva tovább balra a kazánhelyiség (kijárattal a kertbe), jobbra pedig a „szülői” hálószoba saját gardróbbal és fürdőszobával, szemben a tágas nappali ( egyedi kandallóval) konyha –étkező rész, ( kamrával mely nem csak kamra hanem egyfajta teakonyha is) következik, kijárattal a fedett teraszra. A terasz fedett és üvegezett, a külső homlokzat színével azonos elektromos árnyékoló rendszerrel rendelkezik, így kényelmesen használható minden évszakban.


Elosztását tekintve:
- előszoba, tágas nappali konyha-étkező kamra, 4 szoba, 3 fürdőszoba +wc-vel bidével, nagy(39m2) részben fedett terasz, és 5,5m2 első terasz, mosókonyha, gépészei helyiség

Fontosabb paraméterek:
● 2012-ben épült,
● 1725m2 önálló telekterület
● Vastag tégla falazat (Porotherm 30+15 cm szigetelés), tető Bramac cseréppel
● Nappali + 4 szoba + konyha étkező kamra +mosókonyha+ gardrób szoba+tároló +terasz, jakuzzi
● Egyedi megoldások : pl külön jól elszeparált részek : gyerek rész , szülői háló gardróbbal fürdővel, dolgozó
● 3 fürdőszoba wc-vel, (kád-,és zuhany),
● 1 szint, akadálymentesített bejutás
● Falfűtés+ padlófűtés
● 5 kW napelem rendszer (villanyszámla 0 ft) SZALDÓS
● inverteres hűtő fűtő klíma
● Alacsony rezsiköltség
● parkosított kert, kerti kiülő , JAKUZZI

Az utcai kapu elektromosan nyitható, az udvar térkövezett, parkosított. Itt található egy fedett terasz illetve a kertben egy tároló. A kertben, szerszámtároló számos gyümölcsfa, magaságyás, örökzöld megtalálható.
Tehermentes, azonnal költözhető.

Eladási irányár: 199 000 000.- Ft

Az ingatlan adottságainak, fekvésének köszönhetően alkalmas továbbá vállalkozásra, üzleti vagy befektetési célra, hiszen akár bérbe adható, vagy üzlet, szolgáltatás

Ha felkeltette érdeklődését, hívjon bizalommal, (hétvégén is) éljen ingyenes, személyre szabott hitelügyintézés szolgáltatásunkkal. Segítünk továbbá adásvételhez szükséges ügyvédi közreműködésben, energetikai tanúsítvány, valamint értékbecslés elkészítésében.

For English information please send a message. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: - GDN azonosító: 387540

Térkép

A hirdető elérhetősége

GDN Ingatlanhálózat - Märcz Kft

Posztlné Leiti Gabriella
+36 30 503