-
600 m2
ALAPTERÜLET2
SZOBASZÁMTégla
ÉPÍTÉSGáz (cirkó)
FŰTÉS- Belső szintek 2
- Fűtés Gáz (cirkó)
- Építőanyag Tégla
Az ingatlan leírása
Ikerházi lakás , 600 m2-es telekkel eladó!
Mosonmagyaróvár csendes utcájában, eladó egy hangulatos, 2019-ben teljeskörűen felújított ikerházfél, 600 nm-es, saját használatú telekkel!
Ez az 1960-as években épült, kétszintes otthon 66,6 nm-es hasznos alapterületével ideális választás pároknak vagy kis családoknak. A felújítás során mindenre kiterjedő modernizálás történt, így Önnek már csak be kell költöznie és élvezni az otthon melegét.
Az alsó szinten tágas fogadótér, fürdőszoba WC-vel, egy nagyméretű szoba, valamint egy konyha-étkező kapott helyet, ahol kellemesen töltheti idejét szeretteivel. A felső szinten egy szoba és egy félszoba található.
A felújítás során a víz- és villanyvezetékek cseréje, fűtéskorszerűsítés (gáz-cirkó kazán, radiátoros hőleadás), külső és aljzat szigetelés, burkolatcsere, valamint a tető teljes cseréje is megtörtént. A modern, redőnnyel és szúnyoghálóval felszerelt műanyag nyílászárók garantálják a nyugalmat és az energiatakarékosságot. A beépített konyha további kényelmet biztosít.
A telek osztatlan közös tulajdon, használati megosztással.
Amennyiben az eladó ingatlan felkeltette érdeklődését kérem, hívja a megadott telefonszámot 0670/9046676, vagy írjon nekem email-ben a petra.pozsgai@realfm.hu elérhetőségen.
Hitelügyintézésben is állunk szíves rendelkezésére!
További ingatlanokat a www.realfm.hu honlapon talál !