-
Felújításhoz személyi kölcsönt keres? Kalkuláljon itt! →172.00 m2
ALAPTERÜLET6
SZOBASZÁMTégla
ÉPÍTÉSGáz (cirkó)
FŰTÉS- CSOK igénybe vehető igen
- Belső szintek 2
- Kilátás Utcai
- Tájolás Nyugat
- Ingatlan komfort Összkomfortos
- Parkolási lehetőség Önálló garázs
- Építés éve 1986
- Fűtés Gáz (cirkó)
- Építőanyag Tégla
- Erkély, terasz Loggia 6.00m2
- Szigetelt igen
- Bútorozott nem
- Víz telken belül
- Csatorna telken belül
- Gáz telken belül
- Villany telken belül
Az ingatlan leírása
Tulajdonostól Eladó!
Kérésre elküldöm az ingatlanról készült fotókat!
Ingatlan a 80-as években épült, A kilencvenes évek közepe során, felújításra került. A tető Bramac cserép fedést kapott, a külső falakat hőszigetelték.2021-ben új műanyag nyílászárók lettek beépítve, a fűtés rendszer új radiátorokat, kondenzációs gázkazánt, új vegyestüzelésű kazánt kapott, valamint az épületet belülről teljesen felújítottak. Ekkor lett mellé építve az utcafronti 24 m2-es garázs is, az udvart térkővel burkolták, új kapu és magas beton kerítés lett építve.
A telek 529 m2-es, A lakóingatlan egy 112 m2-es alsószintből és egy 60 m2es tetőtérből áll. Az alsó szinten konyha-étkező-nappali, egy nagy közlekedő, 2 hálószoba, fürdő, wc, mosószoba, előszoba, kazánház és egy terasz található. A tetőtérben 3 szoba, közlekedő, wc, és egy loggia van. A főépülethez van hozzáépítve egy nagy tégla 70 m2-es melléképület ami garázsból és 4 tároló helyiségből áll, valamint mellé építve a könnyűszerkezetes 24 m2-es garázs.
A fűtést, gáz és vegyes tüzelésű kazán biztosítja, a vízellátás vezetékes, a szennyvíz csatornahálózatba folyik, villamos rendszer 3 fázison működik.