Eladó Ház- házrész
Hirdetéskód: 9047810

Duna House - Új-Lak Bázis Kft.

800 m2
ALAPTERÜLET
4
SZOBASZÁM
nincs megadva
ÉPÍTÉS
nincs megadva
FŰTÉS
  • CSOK igénybe vehető nem
  • Tetőtér beépíthető nem
  • Építés éve 1950
  • Klíma nem
  • Szigetelt nem
Energetikai besorolás: Nincs meghatározva
A+++
A++
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
I

Az ingatlan leírása

Kókán, központ közelében eladó 4 szobás ház, 800 m²-es telekkel

Kóka csendes, de mégis könnyen elérhető település Budapesttől mindössze 30-40 perces autóútra, a gyors közlekedési lehetőségeknek köszönhetően. A település ideális választás lehet mindazok számára, akik a nyugodt vidéki életet keresik, mégis közel szeretnének maradni a fővároshoz.

Eladó egy 112 m²-es, vegyes falazatú (vályog és tégla) ház, amely jelenleg felújítandó vagy bontandó állapotban van. A ház elrendezése 4 szobát kínál, így akár családi otthonná, akár más célra is könnyen átalakítható. A 800 m²-es telek biztosítja a megfelelő privát teret, és a kert kialakításához is rengeteg lehetőséget kínál.

Az ingatlan közműellátottsága a következő: víz és csatorna bevezetve, gáz a telken belül, villany pedig az utcában elérhető. A fűtést egy kandalló biztosítja, mely hangulatos meleget áraszt, ugyanakkor a felújítás során további fűtési lehetőségek is kialakíthatók.

A ház hosszú távon remek befektetés, amely saját elképzelései szerint alakítható.

Kóka központja közel van, így az ingatlan kényelmes elérhetőséget biztosít a helyi szolgáltatásokhoz, iskolákhoz és boltokhoz, ugyanakkor az autóval könnyedén elérhető Budapest is.

***Készpénzes érdeklődők jelentkezését várjuk!***

Ha szeretne egy olyan házat, amely saját ízlésére formálható, és kedvező áron kínál lehetőséget, ne hagyja ki ezt a lehetőséget!

Térkép

A hirdető elérhetősége

Duna House - Új-Lak Bázis Kft.

Földi Zsuzsanna
+36 20 357