Kovács László kalocsaiingatlan.hu
Felújításhoz személyi kölcsönt keres? Kalkuláljon itt! →51.00 m2
ALAPTERÜLET3
SZOBASZÁMTégla
ÉPÍTÉSGáz (konvektor)
FŰTÉS- CSOK igénybe vehető nem
- Tetőtér beépíthető nem
- Kilátás Utcai
- Tájolás Nyugat
- Ingatlan komfort Félkomfortos
- Parkolási lehetőség Önálló garázs
- Fűtés Gáz (konvektor)
- Építőanyag Tégla
- Klíma nem
- Szigetelt nem
- Bútorozott nem
- Akadálymentesített nem
- Víz telken belül
- Csatorna telken belül
- Gáz telken belül
- Villany telken belül
Az ingatlan leírása
A lakóház 51 m2 hasznos alapterületű, melyben három szoba, előszoba és fürdő-WC kapott helyet. Fűtése három gázkonvektorral történik, a fürdőszobai melegvíz ellátást átfolyós gázbojler biztosítja.
A konyha az udvarban álló melléképületben kapott helyet, ez is gázkonvektoros fűtésű. A konyha mellett éléskamra és egy utcáról nyíló garázs található még az épületben.
A kertrészen álló tároló alatt kis pince épült.
Az ingatlan összközműves, de évek óta lakatlan az ingatlan, ezért a tulajdonos a közműveket kiköttette. Azok visszakötése az új tulajdonosra vár.
Az ingatlan bejárati kapuja közös a mögötte lévő lakóházéval. A közös bejárat ellenére a két ingatlan külön helyrajzi számon van nyilvántartva.
A belső lakóház is eladó, összeköltöző családoknak ideális lehet a két lakóház együttes megvásárlása.