Eladó Ház- házrész
Hirdetéskód: 9066860

Dunaharaszti, Dózsa György út 45. (OTPIP)

630 m2
ALAPTERÜLET
1
SZOBASZÁM
nincs megadva
ÉPÍTÉS
nincs megadva
FŰTÉS
  • CSOK igénybe vehető nem
  • Tetőtér beépíthető nem
  • Építés éve 1990
  • Klíma nem
  • Szigetelt nem
Energetikai besorolás: Nincs meghatározva
A+++
A++
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
I

Az ingatlan leírása

Csendes, zöldövezeti családi ház eladó Érd kedvelt részén!

Érd Dombosváros városrészében, nyugodt, kertvárosi környezetben kínálunk megvételre egy 41 m2-es, lakható állapotú családi házat, amely egy gondozott, 630 m2-es telken helyezkedik el. Az ingatlanhoz tartozik egy különálló, 15 m2-es garázs, valamint egy 4 m2-es, praktikus pince is.

A ház szerkezetileg stabil, korábban ? 2002-ben ? felújításon esett át: új tetőt kapott, illetve 5 cm-es hőszigetelés is került a falakra. A fűtésről jelenleg gázkonvektor és vegyes tüzelésű kályha gondoskodik, a meleg vizet villanybojler biztosítja. A belső terek karbantartottak, az ingatlan azonnal költözhető, igény szerint később modernizálható.

A kert gondozott, több gyümölcsfával és szőlővel beültetett, így ideális lehet kertészkedéshez vagy akár pihenőkert kialakításához is. A környék csendes, zöldellő fákkal szegélyezett utcák jellemzik, ahol a természet közelsége valóban érezhető ? mégis könnyen és gyorsan elérhető innen Érd központja, illetve a főbb közlekedési csomópontok.

A buszmegálló kb. 800 méterre található, így akár gyalogosan is rövid idő alatt elérhető, autóval pedig remek a megközelíthetőség. A közelben megtalálhatók élelmiszerboltok, iskola, óvoda, valamint egyéb szolgáltatások is.

Ez a ház ideális választás lehet azoknak, akik nyugalmat keresnek, de nem szeretnének lemondani a jó infrastruktúráról sem.

Térkép

A hirdető elérhetősége

Dunaharaszti, Dózsa György út 45. (OTPIP)

Dsugán Béla
+36 20 461