-
Felújításhoz személyi kölcsönt keres? Kalkuláljon itt! →85.00 m2
ALAPTERÜLET3
SZOBASZÁMTégla
ÉPÍTÉSHőszivattyú
FŰTÉS- CSOK igénybe vehető igen
- Belső szintek 2
- Ingatlan komfort Összkomfortos
- Parkolási lehetőség Önálló garázs
- Építés éve 2026
- Fűtés Hőszivattyú
- Építőanyag Tégla
- Erkély, terasz Terasz 10.00m2
- Szigetelt igen
- Víz telken belül
- Csatorna telken belül
- Gáz telken belül
- Villany telken belül
Az ingatlan leírása
A ház elosztása:
Földszint: előtér 5,14m2, garázs 16,9m2, háztartási helyiség 4,68m2, szoba 8,3m2, lépcsőház, tornác 8,12m2
Emelet: nappali-étkező 18,1m2 teraszkapcsolattal 10m2, konyha 4,6m2, fürdőszoba 2,5m2, közlekedő 1,82m2, szoba 5,7m2
Padlás: 32m2
A telken 1 gépkocsi számára alkalmas TÉRKÖVEZETT felszíni beálló kerül kialakításra, a KAPU MOTORRAL szerelve és 3 db TÁVIRÁNYÍTÓVAL kerül átadásra.
A ház 30-as téglából épül, amit 15 cm-es polisztirol szigeteléssel burkolnak körbe, a födémre 30-cm szigetelés kerül, a tető fedése Bramac cserép. A külső nyílászárók műanyag ajtók és ablakok 3 rétegű üvegezéssel, bukó-nyíló kivitelben. KAMERARENDSZER és RIASZTÓ előkészítés az árban.
A hideg és meleg burkolatok 7.000 Ft/m2 áron választhatók, valamint a beltéri ajtók, csapok, szaniterek a műszaki tartalomban megjelölt áron. Így az új tulajdonosok ízlésére, igényére szabva készülnek az esztétikai befejező munkák.
Várható átadás 2026 nyár közepe.
Az ingatlan elhelyezkedésének köszönhetően kiváló helyen található, buszmegálló, élelmiszerbolt 200m gyalog. Érdi piac, Dunaparti sétány a közelben. Az M6-os autópálya gépkocsival 8 perc alatt elérhető.