-
158.00 m2
ALAPTERÜLET5
SZOBASZÁMTégla
ÉPÍTÉSHőszivattyú
FŰTÉS- CSOK igénybe vehető igen
- Belső szintek 1
- Tetőtér beépíthető igen
- Kilátás Kertre néző
- Tájolás Délnyugat
- Ingatlan komfort Duplakomfortos
- Parkolási lehetőség Önálló garázs
- Építés éve 2026
- Fűtés Hőszivattyú
- Építőanyag Tégla
- Erkély, terasz Terasz 24.00m2
- Klíma igen
- Szigetelt igen
- Kábelszolgáltató T-come, One
- Víz telken belül
- Csatorna telken belül
- Gáz utcában
- Villany telken belül
Energetikai besorolás: A+
Az ingatlan leírása
ÉRD - FENYVES PARKVÁROS kerületében! 1093 m2-es SAJÁT ÖNÁLLÓ TELKEN, MINDEN IGÉNYT KIELÉGÍTŐ, 4 HÁLÓSZOBA + NAPPALIS, HŐSZIVATTYÚS PADLÓFŰTÉSSEL, CSALÁDI HÁZ!
Érd-parkvárosban, 1093 m2-es saját, telekkel rendelkező, 1 szintes, garázsos, bruttó 170 m2-es (hasznos lakóterület 146 m2), 2026-ban már épülő, 4 szoba (13,9; 13,1, 12.9; 10 m2) + nappali-konyha-étkező (46 m2), dupla fürdőszoba, külön kézmosó-WC, előszoba, kamra, 2 gardrób helyiségekből álló igényesen kialakított önálló családi ház eladó.
Az ingatlan tájolásának köszönhetően a belső terek a nap minden szakában világosak. A 24 m2-es hátsóteraszra a nappaliból nyílik kijárat. Innen pár lépés a szabadidő élményszerű eltöltéséhez kiváló területet biztosító nagykert.
A belső színvilág és burkolatok, választhatók az új lakók igényeinek megfelelően történnek a befejezési munkák. A fűtésről és használati melegvíz ellátásról HŐSZIVATTYÚ készülék gondoskodik (igény esetén ugyan erről a készülékről a nyárinapokban a hűtés is megoldható). Minden helyiségben külön-külön szabályozható padlófűtés hőleadással.
Az épület 30-as hőszigetelő téglából épül, amit 15 cm-es polisztirolszigeteléssel burkolnak.
Mindezeknek, valamint a korszerű hőszigetelt 3 rétegű üvegezésű, műanyag, bukó-nyíló vasalattal ellátott külső nyílászáróknak köszönhető, hogy a téli hónapok hideg fűtési időszakában is rendkívül kis mértékben növekszik csak a rezsi költség.
A zárt helyen történő parkolás lehetősége egy távirányításra is működő automatizált garázs biztosítja, aminek a térkővel burkolt felhajtóján további autó zárthelyen történő tárolása is biztosított. (Vagy igény esetén a garázs szobává is alakítható.)
A lakást a mai kor igényeit kielégítő számos extra berendezéssel is felszerelték ilyenek többek között: rejtett tokozatba épített elektromos alumínium redőnyök, helyiségenként kapcsolható padlófűtés, riasztó rendszer, külső-belső márványpárkányok, kaputelefon, távirányítású nagykapu és garázsajtó stb...
Opcióként a házhoz külön megegyezésben kérhető: redőny, szúnyogháló, fedett autóbeálló stb...
Az M7-es autópálya fel és lehajtó ága gépkocsival 5-10 perc alatt elérhető. Iskola, óvoda, bevásárlási lehetőség szintén 5-10 sétatávolságon belül megtalálhatók. Az ingatlan Kft által épített 3 év garanciával vásárolható meg. A kivitelező által értékesített ingatlanok több mint 20 évre visszamenőleg megtekinthetők.
A hirdetésben szereplő képek egy már megépült 90 %-ban megegyező házról készült referencia képek.
A ház 10% foglalóval leköthető. 2026 szeptemberi átadással.
Referencia videó: https://www.youtube.com/watch?v=LGo79ouF7I0
Ha bármilyen kérdésed lenne az ingatlannal kapcsolatban, ne habozz felvenni velünk a kapcsolatot. Ügyfeleink bizalommal fordulhatnak hozzánk, hiszen készséggel állunk rendelkezésükre. Az ingatlan bemutatása mellett a mi célunk az, hogy segítsük megtalálni az ideális otthont. Akár készpénzből akár államilag támogatott vagy szabad piaci hitelt szeretnél felvenni a vásárláshoz, tanácsadó kollégánk díjmentes, bankfüggetlen ügyintézéssel áll rendelkezésre. Igény esetén ügyvédi segítséget is ajánlunk a teljes ügymenet jogi lebonyolításához.