Eladó Ház- házrész
Hirdetéskód: 9106706
Fővállalkozó Balla és Balla Kft
320 m2
ALAPTERÜLET6
SZOBASZÁMnincs megadva
ÉPÍTÉSnincs megadva
FŰTÉS- CSOK igénybe vehető nem
- Tetőtér beépíthető nem
- Építés éve 2019
- Klíma nem
- Szigetelt nem
A+++
A++
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
I
Az ingatlan leírása
Eladó Ecser egyik kedvelt részén a Kálvária lakóparkban egy 122 nm -es 5 szobás családi ház,320 nm-es telekkel.
Az ingatlan 2019-ben épült, 2 szinten.
Ingatlan leírása:
Ingatlanba lépve alsó szinten található egy amerikai konyhás nappali, mely 30nm, spejz 3,4nm, egy dolgozószoba 13nm, előszoba és wc. A szép tágas nappaliból hátrafelé nyílik egy 13 nm-es terasz.
Az emeleti szinten közlekedőn keresztül minden helyiség külön bejáratú.
Három hálószoba , nagy kádas fürdőszoba található.
Minden szobában kiépített klíma és riasztórendszer található. Jelenleg a közlekedő helyiségben a lépcsőknél egy inverteres klíma hűti be az egész ingatlant nyáron.
A két szintes ingatlan 30-as téglából épült, 10 cm-es szigetelést kapott kívülről, a padlástér 20 cm-es kőzetgyapottal lett szigetelve, nyílászárók 3 rétegűek.
A ház melegét kondenzációs kazán biztosítja. Burkolt helyiségekben, padlófűtés, hálószobákba radiátor lett beszerelve.
Az udvar térkövezett, hátrafelé füvesített, több autó számára is van beállási lehetőség.
Igényes, csendes környezetben helyezkedik el, az ingatlan.
Közelben, Óvoda, iskola, piac, orvosi rendelő, gyógyszertár, bevásárlási lehetőségek.
M0-ás autópálya 5 perc alatt, M4-es autópálya 10 perc alatt megközelíthető. A XVII. kerület Rákoskerti része pár perc alatt elérhető.
Ha felkeltettem érdeklődését kérem hívjon további információkért, a hét bármely napján. Rugalmasan tudom mutatni az ingatlant.
Ingyenes hiteltanácsadóval és ügyvédi segítséggel állunk ügyfeleink rendelkezésére.