Eladó Ház- házrész
Hirdetéskód: 9234457

-

FIX 3% Program

Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak.
Tudj meg többet a részletekről itt.

196 m2
ALAPTERÜLET
4
SZOBASZÁM
nincs megadva
ÉPÍTÉS
Házközponti fűtés egyedi méréssel
FŰTÉS
  • Fűtés Házközponti fűtés egyedi méréssel
Energetikai besorolás: Nincs meghatározva
A+++
A++
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
I

Az ingatlan leírása


Esztétikailag és műszakilag felújított
Modern design, fiatalos életérzés
Duplakomfort, 4 háló, több generációs
129.000.000


Eladó Dunaújváros legfrekventáltabb családi házas részén, Újtelepen, egy teljes körűen felújított, átalakított, 775m2-es telken fekvő, bruttó 196m2 alapterületű, dupla komfortos, négy szobás családi ház.
Az ingatlan felújítása során a praktikus elrendezés, minőségi műszaki tartalom, és az igényes, fiatalos design kialakítása volt a cél, amit sikerült is megvalósítani.
A villanyvezetékek cseréltek, a nyílászárók korszerű, hőszigetelt műanyag ablakok, a bejárati ajtó több ponton záródó, acél biztonsági ajtó. A tágas, amerikai konyhás nappalit egy gyönyörű üvegfal választja el a hatalmas terasztól, itt biztonsági alumínium redőny található, a többi nyílászáró műanyag redőnnyel rendelkezik.
A fűtésről egy kondenzációs gázkazán gondoskodik, a szobákban radiátor, a többi helyiségben pedig padlófűtés van. A húsz cm-es szigetelésnek, és az ésszerű fűtés kialakításnak köszönhetően jóformán egy panel rezsi költségével fenntartható a ház.
A földszinten négy külön nyíló szoba, a szülői háló külön fürdővel rendelkezik valamint egy családi fürdő is található ezen a szinten, valamint külön mellékhelyiség. A közös időtöltésre ideális a hatalmas, amerikai konyhás nappali, étkező. Innen gyönyörű kilátás nyílik a gondozott udvarra, és ha akarunk bármikor ki is sétálhatunk a 43m2-es teraszra. Az egyedileg készített, bujtatott konyhás konyhabútor, a minőségi burkolatok, a különleges rejtett hangulatvilágítás, a beépített bútorok, minden luxus életérzést sugall.
A tetőtér beépíthető, már be van szigetelve, illetve a közmű kiállások is rendelkezésre állnak, a földszint tükörképe valósítható meg fent is. A terasz oszloprendszere befedhető, így igény esetén egy hatalmas erkély is kialakítható. A ház ebből kifolyólag alkalmas több generáció kényelmes együtt élésére is.
Az épület alatt található egy 32m2-es tároló- pince is, ahol kényelmesen elfér minden, amit a hétköznapokban nem használunk.
Elhelyezkedését tekintve Dunaújváros az ország közepe, 40 percre Budapest és Székesfehérvár, egy óra a Balaton vagy Kecskemét. Az M6 autópálya mellett található, és érinteni fogja a most épülő M8 is. A ház a város legkedveltebb, legfrekventáltabb családi házas részén helyezkedik el, a a közelben található buszmegálló, illetve bevásárló központ is.
Műszakilag és esztétikailag is kifogástalan állapotban van, ideális fiatal pároknak, családoknak is. Befektetésnek is nagyszerű lehetőség, hiszen kis ráfordítással két külön bejáratú lakást lehet ki alakítani a két szinten, ami ideális lehet továbbértékesítésre, bérbeadásra is.
Irodánk teljes körű, ingyenes banki ügyintézéssel, kedvező árú energetikai tanúsítvány elkészítésével, illetve ügyvédi háttér biztosításával is tudja segíteni ingatlanvásárlását. Amennyiben a ház megvásárlásához el szeretné adni már meglévő ingatlanát, forduljon hozzánk bizalommal!
Irányár: 129.000.000
Érdeklődni:
06205169811
kapcsolat@kardaingatlan.hu

Térkép

A hirdető elérhetősége

Karda Trend Office Kft

06 20 959