Eladó Ház- házrész
Hirdetéskód: 9233026

Kovács József Ingatlanközvetítő Ózd

51 m2
ALAPTERÜLET
2
SZOBASZÁM
Egyéb anyag
ÉPÍTÉS
nincs megadva
FŰTÉS
  • CSOK igénybe vehető nem
  • Belső szintek 1
  • Tetőtér beépíthető nem
  • Tájolás Délnyugat
  • Ingatlan komfort Komfort nélküli
  • Parkolási lehetőség Udvari beálló
  • Építés éve 1950
  • Építőanyag Egyéb anyag
  • Erkély, terasz Terasz
  • Klíma nem
  • Szigetelt nem
Energetikai besorolás: Nincs meghatározva
A+++
A++
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
I

Az ingatlan leírása

A Borsod megyei Dubicsányban eladó egy felújítandó tornácos parasztház!
Kazincbarcika és Putnok között, 230 fős faluban fekvő , 1200 m2-es sík telken elhelyezkedő vegyes falazatú parasztház tornácát az előző tulajdonos beüvegezte, de vissza lehet állítani eredeti állapotát.
Az ingatlan 51 m2-es és 3 helyiségből áll.
Villany be van vezetve ( 3 fázis ). Ez azért fontos, mert telephelynek, vagy műhelynek már egy jó kiindulás. Bővizű ásott kút van az udvaron, de a házba sosem volt bekötve. A fűtést fatüzelésű kályhákkal oldották meg.
Az ingatlan előtt van minden közmű: víz, szennyvíz és gáz.
A portán van még egy 10 m2-es nyári konyha és a ház mögött egy valaha állattartásra használt épület, ami most már inkább csillagvizsgáló a maga foghíjas tetőszerkezetével.
A telek végében, ahol már szinte egy erdőnk van, ott egy pince is megbújik. Mögötte pedig a " Kedves Hegy" végtelen erdejével várja a természet imádóit.
A 2001-es népszámlálás adatai szerint a településnek csak magyar lakossága volt. ( Wikipédia )
Legyen öné ez a főút melletti sík telken lévő ház, rengeteg lehetőséggel Ha nagyot szeretne álmodni, legyen bátor és tegyen ajánlatot. Az ingatlan per és tehermentes! Azonnal átvehető!
Amennyiben felkeltette az érdeklődését, kérem hívja a megadott telefonszámot!

Térkép

A hirdető elérhetősége

Kovács József Ingatlanközvetítő Ózd

Kovács József Ingatlanközvetítő Ózd
+36 30 890