Bicski Hajnalka
Felújításhoz személyi kölcsönt keres? Kalkuláljon itt! →57.00 m2
ALAPTERÜLET1
SZOBASZÁMKönnyű szerkezetes
ÉPÍTÉSElektromos
FŰTÉS- Belső szintek 1
- Tetőtér beépíthető igen
- Kilátás Utcai
- Tájolás Délnyugat
- Ingatlan komfort Összkomfortos
- Parkolási lehetőség Önálló garázs
- Építés éve 2003
- Fűtés Elektromos
- Építőanyag Könnyű szerkezetes
- Klíma nem
- Szigetelt igen
- Bútorozott nem
- Akadálymentesített nem
- Víz utcában
- Csatorna telken belül
- Gáz utcában
- Villany telken belül
Az ingatlan leírása
A Börzsöny lábánál, gyönyörű környezetben, a Diósjenői tó partján eladó 2 db 2003-ban épült, családi ház minősítésű ingatlan. Az utcakép hangulatos, az egyik oldalán a tó található parti stégekkel, és a tóhoz tartozó több hektáros erdővel, a másik oldalán az épületek kaptak helyet, melyet főképp nyaraló jelleggel használnak. Az utca összközműves, aszfaltozott, az ott lakók nyugalmáról a térség sajátossága gondoskodik. A környék viszonylag ritkán lakott, a települések szétszórtan helyezkednek el.
Az ingatlan nem közvetlen vízparti, a tópart a háztól kb. 20 méterre található.
Az épület egyszintes, nettó 57 m²-es, tetőtere igény esetén beépíthető. Tetőfedése pala, 20 cm födémszigeteléssel. Építése könnyűszerkezetes, homlokzati szigetelése 5 cm. A rendezett, hangulatos telek 461 m², melyen egy 17 m²-es garázs található.
Az épület fűtése jelenleg elektromosan megoldható, belső burkolat PVC. Itt található 2 hálószoba, egy nappali, egy konyha, egy kamra és egy fürdőszoba. Az ingatlan felújítandó, a konyha és a fürdőszoba kialakítása, illetve befejezése még hátravan.
A telek villany és csatorna bekötéssel rendelkezik.
AZ INGATLANHOZ SAJÁT STÉG IS TARTOZIK, mely az ár részét képezi.
Ajánlom csendes, nyugodt környezetre vágyóknak, állandó lakhatásra, horgászoknak és a vízpart kedvelőinek.
Az ingatlan tehermentes, nem lakott, azonnal birtokba vehető!
A közelben található kirándulóhelyek: Erdei szabadidőpark, Börzsöny-Csóványos kilátó, Kalandpark, Nógrádi vadaspark, Nógrád vára, Csurgó forrás, Gyadai tanösvény, Seholsziget élménypark.
Megtekintése csak hétvégén lehetséges!