Eladó Ház- házrész
Hirdetéskód: 8790075

Füredi Kapu (DunaHouse)

405 m2
ALAPTERÜLET
8
SZOBASZÁM
nincs megadva
ÉPÍTÉS
nincs megadva
FŰTÉS
  • CSOK igénybe vehető nem
  • Tetőtér beépíthető nem
  • Építés éve 2020
  • Klíma nem
  • Szigetelt nem
Energetikai besorolás: Nincs meghatározva
A+++
A++
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
I

Az ingatlan leírása

Különleges lehetőség Debrecenben, a Laktanya utca közelében, csendes, kellemes utcában.

Nem mindennapi, akár két generáció részére is kiváló ez ingatlan. 2020-ban épült 2 lakásos társasház mindkét lakása eladó. A 404 nm-es telken lévő, 310 nm-es, 2 emeletes modern épület családi házként, irodaházként, vagy külön-külön lakásként is funkcionálhat.
Jelenleg a két lakás egymástól teljesen függetlenül használható, jogilag is külön van választva.
Közös lépcsőház, tároló, teremgarázs és udvar tartozik a lakásokhoz.
Mindkét ingatlan 90 nm-es, erkéllyel és azonos elosztással rendelkezik:
- amerikai konyha-nappali
- 3 külön bejáratú hálószoba
- tágas fürdőszoba zuhanyzóval, fürdőkáddal, wc-vel,
- plusz egy külön vendég wc.

Mind a két lakásnak külön gázórája, villanyórája és vízórája van. A földszinten kialakítható plusz 1 lakás (40 nm es). Az ingatlan rendkívül magas műszaki tartalommal, minőségi alapanyagokból épült.
Alkalmas irodaháznak, orvosi rendelőnek, vendégháznak, családi háznak, két generáció részére, vagy két lakásos társasháznak. A Nagyerdőalján helyezkedik el, csendes utcában 5 percre a központtól.

A földszinten egy tágas teremgarázs található, amely 2 autó számára parkolási, valamint az udvarra áthajtási lehetőséget biztosít. (De akár 4 autó is elfér kényelmesen.)

Amennyiben kérdése merült fel, vagy szeretné megtekinteni az ingatlant, hívását a hét valamennyi napján szívesen fogadom!

Térkép

A hirdető elérhetősége

Füredi Kapu (DunaHouse)

Szabó Gabriella
+36 30 217