Eladó Ház- házrész
Hirdetéskód: 8997209

Kecskemét Petőfi Sándor utca 18-20 - OTP Ingatlanpont Iroda

3969 m2
ALAPTERÜLET
4
SZOBASZÁM
nincs megadva
ÉPÍTÉS
Elektromos
FŰTÉS
  • CSOK igénybe vehető nem
  • Belső szintek 1
  • Tetőtér beépíthető nem
  • Építés éve 1960
  • Fűtés Elektromos
  • Klíma nem
  • Szigetelt nem
Energetikai besorolás: Nincs meghatározva
A+++
A++
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
I

Az ingatlan leírása

Pest vármegye, Csemő-Zöldhalomban 3969 m2 nagyságú telken, zártkerti művelés alól kivett terület és lakóház eladó. A két épületből álló családi ház az 1960-as, illetve 2000-es években épült, valamint átépítésre került. Elhelyezkedése kiváló, aszfaltos úttól 70 méterre, település központjától párszáz méterre helyezkedik el. A gazdasági telken mindkét épület felújításra került, önálló lakhatásra alkalmas. A régebbi vegyes falazatú épület 42 m2, melyben két szoba, egy konyha, egy fürdőszoba-WC helyiség és egy előszoba kapott helyet. A másik tégla építésű lakóépület 26 m2 nagyságú, ami egy félszuterén szobával, egy amerikai-konyhás nappalival és egy fürdőszoba-WC helyiséggel rendelkezik. Mindkét épület víz ellen szigetelt, száraz, beázástól mentes. A födém stukatoros fa szerkezetű, 15 cm kőzetgyapot szigeteléssel ellátott, tetőzete felújított, héjazata égetett cserepezést kapott, körben csatornával kivitelezett. Mindkét épület villamos-, víz- és szennyvíz-hálózata cserére került. A külső homlokzatok új kőport, a helyiségek új laminált padló- és járólap burkolatokat, új és felújított fa- és műanyag nyílászárókat és festést kaptak. A komfortos ingatlanokban a közművek közül az egyfázisú villany (32 Amper) Fi relével és kismegszakítókkal, a vezetékes víz, két fúrt kút (60m) házi vízművel, kerti locsolással és az emésztő rendelkezésre állnak, gáz az utcában megtalálható. Az otthon melegéről két klíma gondoskodik, alternatív lehetőségként épületenként egy-egy vegyestüzelésű kémény is rendelkezésre áll. A két ház a telken belül külön is bekerített, gépjárművek behajtására kapubejáró biztosított. A belső udvaron egy összesen 50 m2 nagyságú normál állapotú vegyes építésű melléképület kapott helyett, a tégla épület továbbépítéséhez egy 22 m2 nagyságú alap készült.
A 3969 m2 telekterület szabályos téglalap alakú, egy része jelenleg bérbe kiadott vetéssel művelt. A terület kiváló lehet állattartásra és növénytermesztésre. A két épület szabadonálló, a telek középső, a földes úthoz közeli részén helyezkedik el, a beépíthetőség igény szerint tovább növelhető.
Az ingatlan nyugalomra, kétgenerációs lakhatásra, gazdálkodni vágyók számára megfelelő vétel lehet.
A családi ház elhelyezkedése kiváló, a közelben buszmegálló 70 méterre megtalálható, település központ, élelmiszer bolt 2 km, Cegléd és Csemő pár perces autóúttal elérhető.
A hirdetés tájékoztató jellegű, az ingatlanról pontos adatokat a megtekintést követően a tulajdonos által elmondottak alapján tudunk garantálni!
Az ingatlan jogilag rendezett, tehermentes, nem kifüggesztéses, jelenleg nem lakott, birtokba adás azonnal lehetséges.
A vásárlás finanszírozásában az OTP kedvezőbb kamatozású hitelkonstrukcióival tudunk segíteni. Az adásvételi szerződés lebonyolításához korrekt ügyvédi közreműködést tudunk ajánlani. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, hívjon bizalommal! Eladó ingatlanokat keresünk meglévő és külföldi partnereink számára!

Térkép

A hirdető elérhetősége

Kecskemét Petőfi Sándor utca 18-20 - OTP Ingatlanpont Iroda

Koltainé Szentpéteri Emőke
+36 70 374