Eladó Ház- házrész
Hirdetéskód: 9062558

Otthon Centrum - Budapest, II. ker., Lajos u. 4.

1343 m2
ALAPTERÜLET
3
SZOBASZÁM
nincs megadva
ÉPÍTÉS
nincs megadva
FŰTÉS
  • CSOK igénybe vehető nem
  • Tetőtér beépíthető nem
  • Építés éve 1968
  • Klíma nem
  • Szigetelt nem
Energetikai besorolás: Nincs meghatározva
A+++
A++
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
I

Az ingatlan leírása

Budapest 22. kerületében, a csendes és barátságos Budafok városrészben található ez a kiváló lehetőség azok számára, akik saját otthonra vágynak, vagy befektetési céllal keresnek ingatlant.
A Villa utcában elhelyezkedő, ház 108 nm-es alapterülettel és 1343 telken várja új tulajdonosát.

Ingatlan felépítése:
- Az ingatlan 3 szobával rendelkezik, amely ideális teret biztosít a családi élethez, de akár otthoni irodaként is funkcionálhat.
- A világos, napfényes terek és a 12 nm-es terasz lehetőséget kínál a pihenésre és a szabadban eltöltött időre.
- A ház állapota átlagos, de a bővítési lehetőség számos kreatív lehetőséget rejt magában, így az új tulajdonos saját ízlése szerint alakíthatja ki álmai otthonát.
- A födém betontálcás, a padlásszinten 2 új szoba kialakítható
- A fűtés gázkazánnal biztosított, amely gazdaságos és hatékony megoldást nyújt a téli hónapokban.
- Az ingatlan tehermentes, így azonnal birtokba vehető, ami különösen kedvező lehetőség az ingatlanpiacon.

Környék, közlekedés:
A környék adottságai is figyelemre méltóak.
Budafok csendes utcái és barátságos lakói ideális környezetet biztosítanak a fiatalok számára.
A közlekedés szempontjából is kiváló helyen található, hiszen a város tömegközlekedési lehetőségei könnyen elérhetők, így a belváros is gyorsan megközelíthető.
Az autóval közlekedők számára a környék jól kiépített úthálózattal rendelkezik, ami megkönnyíti a napi ingázást.
A közeli üzletek, éttermek és szolgáltatások mind hozzájárulnak ahhoz, hogy a mindennapok kényelmesen teljenek.
A környék biztonságos, így a fiatal felnőttek számára ideális választás lehet, hogy egy nyugodt, de mégis élénk közösség tagjai legyenek. Ez a Budafokon található ingatlan nemcsak otthon, hanem egy lehetőség is a jövőre nézve.

Ha felkeltette érdeklődését, ne habozzon! Kérdéseivel bizalommal kereshet engem, szívesen állok rendelkezésére, hogy segítsek Önnek megtalálni az ideális ingatlant.
Az ingatlanpiac dinamikus, és ez a kiváló lehetőség nem sokáig lesz elérhető.
Ne késlekedjen, lépjen kapcsolatba velem még ma!

Térkép

A hirdető elérhetősége

Otthon Centrum - Budapest, II. ker., Lajos u. 4.

Baji Andrea
+36 70 388