Eladó Ház- házrész
Hirdetéskód: 9135425

Óbudai - Balatoni Ingatlanok Specialistája

1630 m2
ALAPTERÜLET
1
SZOBASZÁM
nincs megadva
ÉPÍTÉS
nincs megadva
FŰTÉS
  • CSOK igénybe vehető nem
  • Belső szintek 1
  • Tetőtér beépíthető nem
  • Építés éve 1966
  • Klíma nem
  • Szigetelt nem
Energetikai besorolás: Nincs meghatározva
A+++
A++
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
I

Az ingatlan leírása

III. kerületben Csúcshegyen, a Vadászles utcában, 63 m2-es lakóingatlanként bejegyzett térképen feltüntetett családi ház eladó, ami ritkaság a hegyen. A telek 1629 m2-es, nagyon arányos, a szélessége 33 m a hossza 48 m. Az utcáról 3 m szélességű közel vízszintes, autó számára betonozott nyélen lehet a telekre bemenni. Ezért az utcáról a telek és a ház sem látszik.

Az épület téglából a hatvanas években épült. A teljes külső vakolást felújították és frissen lettek festve a külső falak.

Az előszoba és a konyha tágas világos. A nappali 20 m2, a hálószoba 9 m2, a kádas fürdőszoba+WC 4m2-es. Kialakítottak egy kamra helyiséget is. Az nyílászárók vegyesen, műanyag és fa ablakok lettek beépítve, ezek déli és nyugati tájolásúak.

Vasbeton födém van. Az oldalfalakra beton koszorút építettek így a tetőtér is beépíthető, ahonnan szép panoráma nyílik a szemközti hegyekre. Nem régen tető javítást is elvégeztek.

A ház fűtését fa és pellet kazán biztosítja. A vizet 27 m mély bővizű fúrt kút adja. A szennyvíz, szennyvíztározóba távozik. Tárolásra a ház alatt van egy kis pince kialakítva, valamint még két kisebb épület, és egy garázs is rendelkezésre áll. Az egyik épület nyári vendégháznak is alkalmas lehet.

A kert barátságos és rendezett. Sok gyümölcsfát és dísznövényt ültettek és egy kis halastó valamint egy nagy sziklakert, konyhakert is ki lett alakítva. A kertbe több autónak is van hely. 380 V ipari áram is be van kötve!

Az utcában vezetékes közművekből csak villany és internet van kiépítve. Vezetékes gáz, víz, csatorna jelenleg nincs. A normál és a szelektív szemétszállítás valamint a postai szolgáltatás is megoldott a hegyen. A 260-as busz megállója kb. 15 perc sétára található.

Az ingatlan tehermentes. CSOK nem vehető rá fel, de banki hitel felvehető az ingatlanra.

Az ingatlan egy része, művelési ág alól nincs kivonva !

Irányára: 79 MFt.







Fekvés: K, D

Építés éve: 1966

Lakás állaga: jó állapotú

Ház állaga: jó állapotú

Beálló helyek száma: 5 db



Ügyintéző: Thurchányi Attila

Azonosító: S/11-04

Térkép

A hirdető elérhetősége

Óbudai - Balatoni Ingatlanok Specialistája

Thurchányi Attila
+36 30 696