Eladó Ház- házrész
Hirdetéskód: 9177765

Magyar Ingatlanközvetítők Országos Szövetsége

1114 m2
ALAPTERÜLET
5
SZOBASZÁM
nincs megadva
ÉPÍTÉS
Gáz (cirkó)
FŰTÉS
  • CSOK igénybe vehető nem
  • Tetőtér beépíthető nem
  • Építés éve 1994
  • Fűtés Gáz (cirkó)
  • Klíma nem
  • Szigetelt nem
Energetikai besorolás: Nincs meghatározva
A+++
A++
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
I

Az ingatlan leírása

Önálló családi ház Budakeszi központjában eladó.

Az ingatlan 1994-ben kapta meg jelenlegi formáját, bővítéssel és átépítéssel. Jelenleg két külön álló épület van a telken, a kétszintes tetőtérbeépítéses családi ház valamint szintén engedéllyel átépített ház, melyben garázs és egyéb hobbi szoba található. Ez összesen 39 nm.
a lakóingatlanban télikert-nappali- ez különben központi helyet jelent a tulajdonosoknak-, nappali, ebédlő konyha, szoba fürdőszoba Wc-vel található a földszinten az emeleten két szoba, a nagyobbik szobához egy kb 22 nm-es terasz tartozik, fürdőszoba, Wc, beépített gardrobe került kialakításra és természetesen a lépcsőház.
A fűtése gáz-cirkó radiátor-hőleadókkal, a nyílászárók a bővített részen kétrétegű.

A telek 1114 nm-es , mely az utca felöl 6 m széles 40 m hosszú un.nyeles trlekrészen jutunk a kiszélesedő, 21 m széles, 42 m hosszú beépített telekrészre, ahol a ház helyezkedik el.
Ez a nyugalom, csend látszik a képeken is szerintem ,mintha az erdő közepén lenne az ingatlan. Mókusok, madarak jellemzőek a telken.

Nézze meg a képeket, bővebb információkról szívesen tájékoztatom.

Az adatok tájékoztató jellegűek.

Térkép

A hirdető elérhetősége

Magyar Ingatlanközvetítők Országos Szövetsége

Vécsey Melinda
+36 20 437