-
Felújításhoz személyi kölcsönt keres? Kalkuláljon itt! →120.00 m2
ALAPTERÜLET4
SZOBASZÁMTégla
ÉPÍTÉSGáz (konvektor)
FŰTÉS- Belső szintek 3
- Tetőtér beépíthető igen
- Kilátás Udvari
- Ingatlan komfort Összkomfortos
- Parkolási lehetőség Önálló garázs
- Fűtés Gáz (konvektor)
- Építőanyag Tégla
- Klíma igen
- Víz telken belül
- Csatorna telken belül
- Gáz telken belül
- Villany telken belül
Az ingatlan leírása
Bogácson, Mezőkövesdtől és az M 3-as autópálya lehajtójától 10 km- re, Egertől 20 km- re a Bükkalján, a Strand és Gyógyfürdőhöz közel 3 szintes ikerház egyik fele
eladó. (Igény esetén külön ár- egyeztetéssel egyben is megvásárolható..)
Az ingatlan jó lakókörnyezetben, az utcai fronttól beljebb, 880 m2- es gondozott telken helyezkedik el.
Az alsó szinten jó méretű garázs, az udvar felől külön bejárattal egy szeparált szoba- konyha, fürdőszobás berendezett apartman található.
A magas földszinten az utcai bejárat előtt kis fedett teraszról a közlekedőn át jutunk a belső térbe, ahol nagy nappali, egy lakószoba, étkezős konyha, előteres
fürdőszoba külön WC- vel lett kialakítva.
Kényelmes feljáró vezet a magasított tetőtérbe, ahol egy nagyobb helyiség van, ami tovább alakítható, fejleszthető..
A 880 négyzetméteres szépen gondozott telken fedett kiülő, szabadtéri gyermekjátékok a végében örökzöldek, árnyékot adó fák vannak telepítve.
Az ingatlan alkalmas nagy családosok és több generáció együttélésére, illetve vendégek fogadására, mivel rendelkezik a hatósági engedélyekkel..
A belső berendezés nincs benne a hirdetett árban, plusz 1 millió forintos jelképes áron ott hagyja a tulajdonos..
("CSILLA" apartmanként működött az elmúlt időszakban, a visszajáró vendégek nagyon szerettek itt tartózkodni, az állandó vendégkör át is adható az új
tulajdonosnak, ha ezzel kíván foglalkozni..)