-
2922 m2
ALAPTERÜLET0
SZOBASZÁMTégla
ÉPÍTÉSKandalló
FŰTÉS- Belső szintek 1
- Parkolási lehetőség Udvari beálló
- Fűtés Kandalló
- Építőanyag Tégla
- Klíma nem
- Gáz nincs
Az ingatlan leírása
Szekszárdon, a hangulatos Csomorika dűlőn, a híres Szekszárdi borvidék gyönyörű környezetében kínálok megvételre egy 2922 m²-es telken fekvő, 50 m²-es, téglaépítésű tanyát. Az ingatlan betonúton megközelíthető, csendes, nyugodt helyen található – tökéletes választás mindazoknak, akik szeretnének kiszakadni a mindennapok rohanásából, és a természet közelségében tölteni idejüket.
A ház praktikus és otthonos elrendezésű: a földszinten étkező-nappali, konyha és fürdőszoba toalettel található, az emeleten pedig egy nagy, világos szoba kapott helyet. A bejárat előtt tágas, járólappal burkolt terasz várja a pihenni vágyókat – tökéletes hely egy reggeli kávéhoz, vagy egy pohár szekszárdi borhoz a naplementében.
A gondozott telek igazi kis paradicsom: három sor termő szőlő, gyümölcsfák, valamint a telek felső részén egy hangulatos, erdős terület teszi változatossá a környezetet. A természet közelségét jól mutatja, hogy a környéken erdei állatok is gyakran felbukkannak. A fákkal beültetett részen két kisebb melléképület is helyet kapott, amelyek remekül használhatók szerszámtárolásra, fatárolásra vagy akár egyéni igény szerint más célra is.
Az ingatlan teljes közművel ellátott – van vezetékes víz, csatorna és villany is. A fűtésről egy egyedileg épített kandalló gondoskodik, amely nemcsak a hideg napokon biztosít meleget, hanem a ház egyik igazi ékessége is.
A Szekszárdi borvidék kiváló adottságai – a napsütéses domboldalak, a kellemes klíma és a nyugodt környezet – különleges hangulatot kölcsönöznek ennek az ingatlannak. A hely tökéletes választás lehet hétvégi háznak, vendégháznak, állandó lakhatásra, vagy akár vadászháznak is, hiszen minden adottsága megvan ahhoz, hogy kényelmes és meghitt otthonná váljon.
Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokba vehető, így akár rövid időn belül élvezheti is új tulajdonosa ezt a különleges helyet.
Ár: 29,9 millió forint
Az ingatlan kizárólag irodánkkal előre egyeztetett időpontban tekinthető meg.
Ne maradjon le erről a ritka lehetőségről! A Csomorika dűlő Szekszárd egyik legszebb, legnyugodtabb környéke, ahol valóban megtapasztalható a vidéki élet varázsa.