Dr. Józsa Csaba
0 m2
ALAPTERÜLET0
SZOBASZÁMnincs megadva
ÉPÍTÉSnincs megadva
FŰTÉSAz ingatlan leírása
Eladó építési telek Felsőrajk központi részén!
Felsőrajkon, csendes zsákutcában kínálok eladásra egy 3418 m²-es, belterületi építési telket.
Az ingatlan aszfaltos úton megközelíthető, környezetében rendezett családi házak találhatók, így ideális választás lehet családi otthon kialakítására, vagy befektetési célra egyaránt.
A telek elhelyezkedése kifejezetten kedvező: Zalaegerszeg, Nagykanizsa és Keszthely is gyorsan és könnyen elérhető, így kiváló választás azok számára, akik nyugodt vidéki környezetben szeretnének élni, mégis fontos számukra a városok közelsége.
Ára: 6,5 millió Ft
Telek jellemzői:
- Méret: 3418 m²
- Sík, könnyen beépíthető terület
- Közművek: víz, gáz, csatorna, áram az utcában
- Beépíthetőség: max. 30%
- Megengedett legnagyobb párkánymagasság: 6 m
- Legkisebb zöldfelület: 40%
- Telek utcafronti szélessége 23 m
- A terület tereprendezés alatt áll
További lehetőség: a szomszédos telek szintén eladó, így akár egy nagyobb, egybefüggő birtok is kialakítható!
A telek jelenleg közművesítés nélküli, így új tulajdonosa saját igényei szerint alakíthatja ki a bekötéseket és az építkezést.
Elhelyezkedés, infrastruktúra:
A település jól ellátott, a közelben megtalálható iskola, óvoda, orvosi rendelő, termelői piac, élelmiszerbolt és posta, így minden fontos szolgáltatás könnyen elérhető.
Érdeklődni:
Dr. Józsa Csaba