Eladó Ház- házrész
Hirdetéskód: 8878424

OC-Balaton

180 m2
ALAPTERÜLET
9
SZOBASZÁM
nincs megadva
ÉPÍTÉS
nincs megadva
FŰTÉS
  • CSOK igénybe vehető nem
  • Tetőtér beépíthető nem
  • Építés éve 1990
  • Klíma nem
  • Szigetelt nem
Energetikai besorolás: Nincs meghatározva
A+++
A++
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
I

Az ingatlan leírása

3 FRISSEN, IGÉNYESEN FELÚJÍTOTT LAKÁS EGY HÁZABAN ! 1 VAGY KÉT LAKÁST KERES? ESETLEG KOMPLETT HÁZAT 3 LAKÁSSAL? KIS- ÉS NAGYCSALÁDOK, BEFEKTETŐK, BARÁTI TÁRSASÁGOK, FIGYELMÉBE AJÁNLOM A KÖVETKEZŐ, INGATLANT BALATONGYÖRÖKÖN !

Frekventált helyen, a parttól 1000 méterre áll a két szintes épület, 500 m2-es, könnyen karban tartható telken. Az udvaron fedett úszómedence, néhány gyümölcsfa, 3 kocsinak nyitott beálló.
A 80-as években épült házban a teljes körű felújítás során 3 külön bejáratú, lakást alakítottak ki, 50, 60 és 70 m2 nettó alapterülettel.
- 10 cm-es szigetelést kapott.
- Cső- és vezeték rendszerek kicserélve.
- Új műanyag külső- és belső nyílászárók, burkolatok, szaniterek, konyhabútorok.
- Az eredeti ácsolat megtartása mellett a tető héjazata módosításra, megújításra került.
- Minden közmű rendelkezésre áll, (víz, villany, csatorna az épületben) gázcsonk telken belül.
H tarifás hűtő / fűtő klímákkal megoldott a temperálás.
Használati beosztás:
A földszinten egy 50 és egy 60 m2-es lakás található, nappali / konyha / étkező +1, illetve 2 hálószobával, kertkapcsolatos terasszal. A 70 m2-es tetőtéri lakrész amerikai konyhás nappalija mellett 3 kisebb hálószoba és egy erkély készült.
A fürdők zuhanykabinosak, toalettel.
Mindhárom lakás külön mérőórákkal rendelkezik, bármelyik külön is megvásárolható arányos négyzetméter áron .

Állandó lakásnak, nyaralónak vagy kiadásra jó döntés lehet.

Megtekintéshez, illetve további kérdéseivel kérem, keressen a megadott elérhetőségeken.

Térkép

A hirdető elérhetősége

OC-Balaton

Bruckner Éva
+36 70 388