Eladó ingatlanok Magyarország
68323 találat

Részletes keresés
Peljesac

195 000 €

Kalkulált Ft ár: 70 200 000 Ft
292 €/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 668m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Split

440 000 €

Kalkulált Ft ár: 158 400 000 Ft
3 212 €/m2
Alapterület: 137.00m2
Telekterület: 360m2
Szobaszám: 4
Emelet: nincs megadva
Trogir

1 500 000 €

Kalkulált Ft ár: 540 000 000 Ft
326 €/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 4600m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Kastela

595 000 €

Kalkulált Ft ár: 214 200 000 Ft
5 777 €/m2
Alapterület: 103.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Krk

470 000 €

Kalkulált Ft ár: 169 200 000 Ft
4 196 €/m2
Alapterület: 112.00m2
Telekterület: 35m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Kastela

295 000 €

Kalkulált Ft ár: 106 200 000 Ft
4 538 €/m2
Alapterület: 65.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Krk

380 000 €

Kalkulált Ft ár: 136 800 000 Ft
5 205 €/m2
Alapterület: 73.00m2
Telekterület: 17m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Krk

298 000 €

Kalkulált Ft ár: 107 280 000 Ft
6 930 €/m2
Alapterület: 43.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Szeged Gallé László utca

20 500 000 Ft

Kalkulált € ár: 56 944 €
25 309 Ft/m2
Alapterület: 810.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Székesfehérvár

53 500 000 Ft

Kalkulált € ár: 148 611 €
955 357 Ft/m2
Alapterület: 56.00m2

Veresegyház

98 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 272 222 €
95 146 Ft/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 1030m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Debrecen Kartács utca

54 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 152 500 €
1 247 727 Ft/m2
Alapterület: 44.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 7.
Debrecen

84 990 000 Ft

Kalkulált € ár: 236 083 €
885 313 Ft/m2
Alapterület: 96.00m2
Telekterület: 754m2
Szobaszám: 4
Emelet: nincs megadva
Sáránd

79 200 000 Ft

Kalkulált € ár: 220 000 €
860 870 Ft/m2
Alapterület: 92.00m2
Telekterület: 400m2
Szobaszám: 4
Emelet: nincs megadva
Debrecen

259 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 719 444 €
1 251 208 Ft/m2
Alapterület: 207.00m2
Telekterület: 418m2
Szobaszám: 5
Emelet: nincs megadva
Fót

149 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 413 889 €
nincs megadva
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 22065m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Csabdi

61 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 169 444 €
938 462 Ft/m2
Alapterület: 65.00m2
Telekterület: 1241m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Villány

73 650 000 Ft

Kalkulált € ár: 204 583 €