Eladó Budapest,
9681 találat

Részletes keresés
Budapest XIV. kerület

230 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 637 119 €
1 437 500 Ft/m2
Alapterület: 160.00m2
Telekterület: 480m2
Szobaszám: 4
Emelet: 1.
Budapest VII. kerület

440 000 €

Kalkulált Ft ár: 158 840 000 Ft
2 914 €/m2
Alapterület: 151.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 2.
Budapest XII. kerület Alkotás utca

380 000 €

Kalkulált € ár: 1 053 Ft
2 550 Ft/m2
Alapterület: 149.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 5
Emelet: 1.
Budapest III. kerület

295 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 817 175 €
1 467 662 Ft/m2
Alapterület: 201.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: földszint
Budapest XVIII. kerület Vasút utca 78

78 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 216 066 €
780 000 Ft/m2
Alapterület: 100.00m2
Telekterület: 813m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Budapest XVII. kerület

135 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 373 961 €
50 000 Ft/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 2700m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Budapest II. kerület

349 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 969 252 €
284 240 Ft/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 1231m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Budapest VIII. kerület Fecske utca 12

67 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 188 089 €
1 212 500 Ft/m2
Alapterület: 56.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 4.
Budapest VIII. kerület Ullői út

34 990 000 Ft

Kalkulált € ár: 96 925 €
nincs megadva
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Budapest XIII. kerület Váci út

39 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 108 033 €
1 300 000 Ft/m2
Alapterület: 30.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: földszint
icon

Értesítés a hasonló új hirdetésekről!

Budapest XI. kerület

132 254 000 Ft

Kalkulált € ár: 366 355 €
1 453 341 Ft/m2