Eladó Budapest,
9681 találat

Részletes keresés
Budapest X. kerület

779 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 2 157 895 €
453 963 Ft/m2
Alapterület: 1716.00m2
Telekterület: 1760m2
Szobaszám: 0
Emelet: földszint
Budapest VII. kerület

400 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 1 108 033 €
694 444 Ft/m2
Alapterület: 576.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: földszint
Budapest XI. kerület

132 460 000 Ft

Kalkulált € ár: 366 925 €
1 455 604 Ft/m2
Alapterület: 91.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 4
Emelet: földszint
Budapest XVIII. kerület Kerékkötő út

112 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 310 249 €
56 000 Ft/m2
Alapterület: 2000.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Budapest VII. kerület Nefelejcs utca

72 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 201 939 €
810 000 Ft/m2
Alapterület: 90.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 2.
Budapest II. kerület

650 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 1 800 554 €
236 622 Ft/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 2747m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Budapest IX. kerület Ráday utca

80 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 224 100 €
963 095 Ft/m2
Alapterület: 84.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 1.
Budapest XIX. kerület

239 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 662 050 €
177 563 Ft/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 1346m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Budapest VII. kerület

95 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 263 158 €
1 900 000 Ft/m2
Alapterület: 50.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 1.
Budapest II. kerület

85 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 235 457 €
1 517 857 Ft/m2
Alapterület: 56.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: földszint
icon

Értesítés a hasonló új hirdetésekről!

Budapest XVIII. kerület Szent Lőrinc sétány 6

175 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 484 765 €
875 000 Ft/m2
Alapterület: 200.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 4
Emelet: 5.
Budapest VI. kerület Andrássy út

54 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 152 078 €
915 000 Ft/m2
Alapterület: 60.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: szuterén
Budapest VIII. kerület

61 600 000 Ft

Kalkulált € ár: 170 637 €
770 000 Ft/m2
Alapterület: 80.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Budapest III. kerület Víznyelő utca melletti út

135 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 373 961 €
2 250 000 Ft/m2
Alapterület: 60.00m2
Telekterület: 1850m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Budapest VI. kerület Budapest VI. kerület, Jókai tér

106 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 296 122 €
1 287 952 Ft/m2
Alapterület: 83.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: földszint
Budapest VIII. kerület Kőris utca 23

71 500 000 Ft

Kalkulált € ár: 198 061 €
1 007 042 Ft/m2
Alapterület: 71.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 3.
Budapest XVI. kerület

90 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 249 307 €
1 071 429 Ft/m2
Alapterület: 84.00m2
Telekterület: 504m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Budapest V. kerület vaczulikbela10

60 000 000 €

Kalkulált Ft ár: 21 660 000 000 Ft
600 000 €/m2
Alapterület: 100.00m2
Telekterület: 200m2
Szobaszám: 4
Emelet: nincs megadva
Budapest XXII. kerület

330 000 000 €

Kalkulált Ft ár: 119 130 000 000 Ft
2 750 000 €/m2
Alapterület: 120.00m2
Telekterület: 553m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Budapest IV. kerület Kisfaludy utca 16

500 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 1 385 042 €
595 238 Ft/m2
Alapterület: 840.00m2
Telekterület: 1200m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva

Találatok száma: 9681

  • 433
  • 434
  • 435
  • 436
  • 437
  • 438
  • 439
  • 440
  • 441
  • 442
  • 443