Eladó Budapest,
9681 találat

Részletes keresés
Budapest VIII. kerület József körút 63

160 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 443 213 €
869 565 Ft/m2
Alapterület: 184.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 5
Emelet: 3.
Budapest VIII. kerület Szentkirályi utca

89 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 249 030 €
1 231 507 Ft/m2
Alapterület: 73.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Budapest XIII. kerület

58 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 160 665 €
1 567 568 Ft/m2
Alapterület: 37.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 7.
Budapest XXII. kerület

215 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 595 568 €
581 081 Ft/m2
Alapterület: 370.00m2
Telekterület: 943m2
Szobaszám: 10
Emelet: nincs megadva
Budapest III. kerület

184 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 509 695 €
1 415 385 Ft/m2
Alapterület: 130.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 5
Emelet: 1.
Budapest XI. kerület Fehérvári út 168-170

68 500 000 Ft

Kalkulált € ár: 189 751 €
1 670 732 Ft/m2
Alapterület: 41.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 2.
Budapest VII. kerület

340 000 €

Kalkulált Ft ár: 122 740 000 Ft
4 250 €/m2
Alapterület: 80.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 4.
Budapest IX. kerület

54 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 149 584 €
1 741 935 Ft/m2
Alapterület: 31.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 5.
Budapest XIII. kerület Dráva utca

97 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 268 698 €
1 182 927 Ft/m2
Alapterület: 82.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 6.
Budapest XIII. kerület

89 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 246 537 €
978 022 Ft/m2
Alapterület: 91.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 1.
icon

Értesítés a hasonló új hirdetésekről!

Budapest II. kerület

249 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 689 751 €
922 222 Ft/m2
Alapterület: 270.00m2
Telekterület: 716m2
Szobaszám: 6
Emelet: nincs megadva
Budapest XXI. kerület

110 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 304 709 €
458 333 Ft/m2
Alapterület: 240.00m2
Telekterület: 537m2
Szobaszám: 4
Emelet: földszint
Budapest VI. kerület

69 950 000 Ft

Kalkulált € ár: 193 767 €
1 013 768 Ft/m2
Alapterület: 69.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 1.
Budapest III. kerület

77 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 213 296 €
1 054 795 Ft/m2
Alapterület: 73.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 2.
Budapest III. kerület

239 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 662 050 €
1 271 277 Ft/m2
Alapterület: 188.00m2
Telekterület: 279m2
Szobaszám: 6
Emelet: nincs megadva
Budapest III. kerület

254 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 706 094 €
1 355 851 Ft/m2
Alapterület: 188.00m2
Telekterület: 279m2
Szobaszám: 6
Emelet: nincs megadva