Eladó Budapest,
9681 találat

Részletes keresés
Budapest X. kerület

52 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 146 537 €
1 469 444 Ft/m2
Alapterület: 36.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: földszint
Budapest X. kerület Martinovics térnél utca

68 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 188 366 €
566 667 Ft/m2
Alapterület: 120.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 4
Emelet: nincs megadva
Budapest III. kerület

92 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 254 848 €
1 010 989 Ft/m2
Alapterület: 91.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Budapest IV. kerület Metrodom Panoráma iroda vagy lakás

120 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 332 410 €
1 558 442 Ft/m2
Alapterület: 77.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 1.
Budapest XXIII. kerület Középtemető utca

150 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 415 512 €
1 111 111 Ft/m2
Alapterület: 135.00m2
Telekterület: 590m2
Szobaszám: 5
Emelet: nincs megadva
Budapest VII. kerület

29 950 000 €

Kalkulált Ft ár: 10 811 950 000 Ft
6 628 €/m2
Alapterület: 4519.00m2
Telekterület: 5000m2
Szobaszám: 94
Emelet: nincs megadva
Budapest XIX. kerület

64 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 179 778 €
121 764 Ft/m2
Alapterület: 533.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Budapest XIII. kerület Váci út

146 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 404 432 €
1 659 091 Ft/m2
Alapterület: 88.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 4.
Budapest XIX. kerület Vas Gereben utca

119 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 329 640 €
↓ Árváltozás! 129 000 000 Ft
619 792 Ft/m2
Alapterület: 192.00m2
Telekterület: 542m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Budapest II. kerület

249 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 689 751 €
922 222 Ft/m2
Alapterület: 270.00m2
Telekterület: 716m2
Szobaszám: 6
Emelet: nincs megadva
icon

Értesítés a hasonló új hirdetésekről!

Budapest XVIII. kerület

150 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 415 512 €
961 538 Ft/m2
Alapterület: 156.00m2
Telekterület: 909m2
Szobaszám: 4
Emelet: földszint
Budapest XVIII. kerület

309 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 855 956 €
↓ Árváltozás! 319 900 000 Ft
1 545 000 Ft/m2
Alapterület: 200.00m2
Telekterület: 1071m2
Szobaszám: 4
Emelet: nincs megadva
Budapest XVI. kerület

164 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 456 787 €
↓ Árváltozás! 180 000 000 Ft
1 099 333 Ft/m2
Alapterület: 150.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Budapest XXII. kerület Péter Pál utca

250 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 692 521 €
1 136 364 Ft/m2
Alapterület: 220.00m2
Telekterület: 545m2