Eladó Budapest,
9681 találat

Részletes keresés
Budapest XV. kerület

79 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 221 330 €
1 125 352 Ft/m2
Alapterület: 71.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Budapest XI. kerület

75 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 207 756 €
1 250 000 Ft/m2
Alapterület: 60.00m2
Telekterület: 700m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Budapest IX. kerület

58 680 000 Ft

Kalkulált € ár: 162 548 €
1 086 667 Ft/m2
Alapterület: 54.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 3.
Budapest XVIII. kerület

149 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 415 235 €
1 094 161 Ft/m2
Alapterület: 137.00m2
Telekterület: 280m2
Szobaszám: 5
Emelet: nincs megadva
Budapest XVIII. kerület

150 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 415 512 €
1 102 941 Ft/m2
Alapterület: 136.00m2
Telekterület: 250m2
Szobaszám: 5
Emelet: nincs megadva
Budapest XX. kerület Orsolya utca

9 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 24 931 €
nincs megadva
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Budapest XX. kerület Vágóhíd közeli utca

95 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 263 158 €
↓ Árváltozás! 99 000 000 Ft
527 778 Ft/m2
Alapterület: 180.00m2
Telekterület: 565m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Budapest VII. kerület Dembinszky út közelében

49 800 000 Ft

Kalkulált € ár: 137 950 €
↓ Árváltozás! 53 600 000 Ft
1 383 333 Ft/m2
Alapterület: 36.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Budapest XVII. kerület Budapest 17. kerület - kertváros

360 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 997 230 €
1 800 000 Ft/m2
Alapterület: 200.00m2
Telekterület: 4800m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Budapest VI. kerület

99 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 274 238 €
↓ Árváltozás! 105 000 000 Ft
1 414 286 Ft/m2
Alapterület: 70.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 1.
icon

Értesítés a hasonló új hirdetésekről!

Budapest IV. kerület

48 500 000 Ft

Kalkulált € ár: 134 349 €
1 010 417 Ft/m2
Alapterület: 48.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Budapest IV. kerület

37 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 102 493 €
1 423 077 Ft/m2
Alapterület: 26.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Budapest V. kerület Parlament

129 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 359 834 €
2 361 818 Ft/m2
Alapterület: 55.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 5.
Budapest XV. kerület

72 300 000 Ft

Kalkulált € ár: 200 277 €
1 129 688 Ft/m2
Alapterület: 64.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 6.
Budapest VI. kerület Andrássy út 83-85

550 000 €

Kalkulált Ft ár: 198 550 000 Ft
7 143 €/m2
Alapterület: 77.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 1.
Budapest XVIII. kerület

242 000 000 €

Kalkulált Ft ár: 87 362 000 000 Ft
1 592 105 €/m2
Alapterület: 152.00m2
Telekterület: 553m2
Szobaszám: 6
Emelet: nincs megadva
Budapest XIX. kerület

460 000 000 €

Kalkulált Ft ár: 166 060 000 000 Ft
1 437 500 €/m2
Alapterület: 320.00m2
Telekterület: 432m2
Szobaszám: 6
Emelet: nincs megadva
Budapest XVIII. kerület

129 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 359 834 €
759 649 Ft/m2
Alapterület: 171.00m2
Telekterület: 542m2
Szobaszám: 5
Emelet: nincs megadva
Budapest XIV. kerület Gödöllői utca

185 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 512 465 €
1 681 818 Ft/m2
Alapterület: 110.00m2
Telekterület: 521m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Budapest XXI. kerület

66 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 182 825 €
942 857 Ft/m2
Alapterület: 70.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 3.

Találatok száma: 9681

  • 333
  • 334
  • 335
  • 336
  • 337
  • 338
  • 339
  • 340
  • 341
  • 342
  • 343