Eladó Budapest,
9717 találat

Részletes keresés
Budapest XVII. kerület

116 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 324 930 €
1 657 143 Ft/m2
Alapterület: 70.00m2
Telekterület: 356m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Budapest XVII. kerület

199 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 557 423 €
1 117 978 Ft/m2
Alapterület: 178.00m2
Telekterület: 973m2
Szobaszám: 6
Emelet: nincs megadva
Budapest XIX. kerület

64 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 181 793 €
1 224 528 Ft/m2
Alapterület: 53.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 8.
Budapest V. kerület Honvéd utca

99 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 277 311 €
↓ Árváltozás! 104 900 000 Ft
1 622 951 Ft/m2
Alapterület: 61.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 1.
Budapest XXIII. kerület

85 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 240 616 €
1 209 859 Ft/m2
Alapterület: 71.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Budapest XVII. kerület Akadémiaújtelepen családi ház

98 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 274 510 €
1 306 667 Ft/m2
Alapterület: 75.00m2
Telekterület: 653m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Budapest XI. kerület Hunyadi János út

51 990 000 Ft

Kalkulált € ár: 145 630 €
541 563 Ft/m2
Alapterület: 96.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 4
Emelet: 1.
Budapest XI. kerület Hunyadi János út

41 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 114 846 €
414 141 Ft/m2
Alapterület: 99.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Budapest VIII. kerület Dobozi utca

79 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 223 810 €
↓ Árváltozás! 81 000 000 Ft
1 094 521 Ft/m2
Alapterület: 73.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 3.
Budapest XI. kerület Barázda utca

135 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 378 151 €
2 177 419 Ft/m2
Alapterület: 62.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 7.
icon

Értesítés a hasonló új hirdetésekről!

Budapest IX. kerület Vágóhíd utca

70 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 198 599 €
↑ Árváltozás! 69 900 000 Ft
1 390 196 Ft/m2
Alapterület: 51.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: földszint
Budapest III. kerület Tímár utca közelében

29 800 000 Ft

Kalkulált € ár: 83 473 €
1 490 000 Ft/m2
Alapterület: 20.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: szuterén
Budapest XIV. kerület Istvánmező csendes utcájában!!

499 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 1 397 759 €
1 247 500 Ft/m2
Alapterület: 400.00m2
Telekterület: 265m2
Szobaszám: 8
Emelet: nincs megadva
Budapest XXIII. kerület Orbánhegyen

115 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 322 129 €
1 105 769 Ft/m2
Alapterület: 104.00m2
Telekterület: 382m2
Szobaszám: 5
Emelet: nincs megadva
Budapest XI. kerület

249 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 697 479 €
2 008 065 Ft/m2
Alapterület: 124.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 4
Emelet: 1.
Budapest V. kerület

263 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 736 695 €
2 390 909 Ft/m2
Alapterület: 110.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 2.
Budapest VIII. kerület

220 000 €

Kalkulált Ft ár: 78 540 000 Ft
4 151 €/m2
Alapterület: 53.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: földszint
Budapest I. kerület

249 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 700 000 €
2 474 257 Ft/m2
Alapterület: 101.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 6.
Budapest VIII. kerület

88 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 246 499 €
↓ Árváltozás! 94 500 000 Ft
1 872 340 Ft/m2
Alapterület: 47.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 5.
Budapest V. kerület

323 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 904 762 €
1 784 530 Ft/m2
Alapterület: 181.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 4
Emelet: 5.

Találatok száma: 9717

  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79