Eladó Lakás Magyarország
21328 találat

Részletes keresés
Siófok

115 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 318 560 €
1 554 054 Ft/m2
Alapterület: 74.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 3.
Székesfehérvár

81 500 000 Ft

Kalkulált € ár: 225 762 €
1 018 750 Ft/m2
Alapterület: 80.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: földszint
Szombathely

66 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 185 319 €
998 507 Ft/m2
Alapterület: 67.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: földszint
Sárvár

57 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 160 388 €
↓ Árváltozás! 58 900 000 Ft
793 151 Ft/m2
Alapterület: 73.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 3.
Balassagyarmat Bajcsy-Zsilinszky út 21

19 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 52 632 €
760 000 Ft/m2
Alapterület: 25.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: földszint
Zadar

525 000 €

Kalkulált Ft ár: 189 525 000 Ft
4 646 €/m2
Alapterület: 113.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Opatija

957 000 €

Kalkulált Ft ár: 345 477 000 Ft
4 883 €/m2
Alapterület: 196.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Hvar

450 000 €

Kalkulált Ft ár: 162 450 000 Ft
7 143 €/m2
Alapterület: 63.00m2
Telekterület: 225m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Opatija

570 000 €

Kalkulált Ft ár: 205 770 000 Ft
4 957 €/m2
Alapterület: 115.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Krk

690 000 €

Kalkulált Ft ár: 249 090 000 Ft
6 509 €/m2
Alapterület: 106.00m2

Krk

430 000 €

Kalkulált Ft ár: 155 230 000 Ft
6 719 €/m2
Alapterület: 64.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Zadar

462 000 €

Kalkulált Ft ár: 166 782 000 Ft
4 485 €/m2
Alapterület: 103.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Opatija

550 000 €

Kalkulált Ft ár: 198 550 000 Ft
5 093 €/m2
Alapterület: 108.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Krk

985 000 €

Kalkulált Ft ár: 355 585 000 Ft
6 747 €/m2
Alapterület: 146.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Szeged Űrhajós utca

57 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 157 895 €
904 762 Ft/m2
Alapterület: 63.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Szeged Hüvelyk utca

42 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 118 837 €
794 444 Ft/m2
Alapterület: 54.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Veszprém

66 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 182 825 €
↓ Árváltozás! 70 000 000 Ft
1 015 385 Ft/m2
Alapterület: 65.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Veszprém

74 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 204 986 €
1 088 235 Ft/m2
Alapterület: 68.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Dunaújváros

39 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 110 526 €
906 818 Ft/m2
Alapterület: 44.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 3.
Oroszlány

37 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 102 493 €
698 113 Ft/m2
Alapterület: 53.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva

Találatok száma: 21328

  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68