Eladó Lakás Magyarország
21328 találat

Részletes keresés
Dunaújváros Kossuth Lajos utca

42 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 118 837 €
↓ Árváltozás! 44 900 000 Ft
794 444 Ft/m2
Alapterület: 54.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: földszint
Dunaújváros Szórád Márton út

30 800 000 Ft

Kalkulált € ár: 85 319 €
880 000 Ft/m2
Alapterület: 35.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: földszint
Székesfehérvár

49 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 138 227 €
↓ Árváltozás! 50 600 000 Ft
891 071 Ft/m2
Alapterület: 56.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 3.
Székesfehérvár

54 500 000 Ft

Kalkulált € ár: 150 970 €
↓ Árváltozás! 55 500 000 Ft
1 048 077 Ft/m2
Alapterület: 52.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 10.
Székesfehérvár

44 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 121 884 €
↓ Árváltozás! 47 000 000 Ft
800 000 Ft/m2
Alapterület: 55.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 2.
Székesfehérvár

54 500 000 Ft

Kalkulált € ár: 150 970 €
1 048 077 Ft/m2
Alapterület: 52.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 10.
Székesfehérvár

44 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 121 884 €
↓ Árváltozás! 47 000 000 Ft
800 000 Ft/m2
Alapterület: 55.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 2.
Székesfehérvár

44 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 121 884 €
↓ Árváltozás! 47 000 000 Ft
800 000 Ft/m2
Alapterület: 55.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 2.
Székesfehérvár

54 500 000 Ft

Kalkulált € ár: 150 970 €
1 048 077 Ft/m2
Alapterület: 52.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 10.
Székesfehérvár

41 800 000 Ft

Kalkulált € ár: 115 789 €
↓ Árváltozás! 43 900 000 Ft
760 000 Ft/m2
Alapterület: 55.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: földszint
icon

Értesítés a hasonló új hirdetésekről!

Isaszeg

54 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 152 078 €
694 937 Ft/m2
Alapterület: 79.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: földszint
Eger

98 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 271 468 €
↓ Árváltozás! 107 000 000 Ft
666 667 Ft/m2
Alapterület: 147.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: tetőtér
Kehidakustány

23 500 000 Ft

Kalkulált € ár: 65 097 €
↓ Árváltozás! 24 990 000 Ft
652 778 Ft/m2
Alapterület: 36.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 2.
Budapest XIII. kerület

22 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 60 942 €
↓ Árváltozás! 23 000 000 Ft
733 333 Ft/m2
Alapterület: 30.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: földszint
Budapest X. kerület

46 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 129 917 €
1 340 000 Ft/m2
Alapterület: 35.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 6.
Budapest XIII. kerület

19 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 52 632 €
↓ Árváltozás! 19 890 000 Ft
333 333 Ft/m2
Alapterület: 57.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 1.
Budapest XI. kerület Kondorosi út 10/A A

61 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 171 468 €
2 134 483 Ft/m2
Alapterület: 29.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 6.
Budapest X. kerület Óhegy

71 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 199 169 €
971 622 Ft/m2
Alapterület: 74.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 1.
Budapest VI. kerület Király utca 8

387 000 €

Kalkulált Ft ár: 139 707 000 Ft
↑ Árváltozás! 395 000 €
5 301 €/m2
Alapterület: 73.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 7.
Budapest II. kerület

82 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 229 640 €
↓ Árváltozás! 86 000 000 Ft
1 658 000 Ft/m2
Alapterület: 50.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 5.

Találatok száma: 21328

  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40