Eladó Lakás Magyarország
21277 találat

Részletes keresés
Sibenik

320 000 €

Kalkulált Ft ár: 115 520 000 Ft
4 211 €/m2
Alapterület: 76.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Szeged Csöndes utca

84 990 000 Ft

Kalkulált € ár: 235 429 €
1 089 615 Ft/m2
Alapterület: 78.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Budapest XVIII. kerület

129 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 357 341 €
1 697 368 Ft/m2
Alapterület: 76.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Veszprém

49 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 135 734 €
942 308 Ft/m2
Alapterület: 52.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Debrecen

64 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 179 778 €
1 014 063 Ft/m2
Alapterület: 64.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Hódmezővásárhely Andrássy út

37 500 000 Ft

Kalkulált € ár: 103 878 €
↓ Árváltozás! 39 000 000 Ft
625 000 Ft/m2
Alapterület: 60.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 1.
Hódmezővásárhely Oldalkosár utca

43 990 000 Ft

Kalkulált € ár: 121 856 €
↑ Árváltozás! 42 990 000 Ft
977 556 Ft/m2
Alapterület: 45.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 1.
Hódmezővásárhely Csengettyű köz

43 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 119 114 €
716 667 Ft/m2
Alapterület: 60.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 1.
Hódmezővásárhely Kaszap utca

40 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 113 296 €
↓ Árváltozás! 43 500 000 Ft
771 698 Ft/m2
Alapterület: 53.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 10.
Hódmezővásárhely Lázár utca

32 490 000 Ft

Kalkulált € ár: 90 000 €
649 800 Ft/m2
Alapterület: 50.00m2