Eladó Lakás Magyarország
21277 találat

Részletes keresés
Pécs

49 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 138 227 €
792 063 Ft/m2
Alapterület: 63.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 5.
Rajka Bem apó utca 18B

38 500 000 Ft

Kalkulált € ár: 106 648 €
↓ Árváltozás! 39 500 000 Ft
1 040 541 Ft/m2
Alapterület: 37.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 1.
Balatonfűzfő Fövenyfürdő

83 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 232 410 €
1 906 818 Ft/m2
Alapterület: 44.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Zalaegerszeg Hegyalja

30 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 85 596 €
↓ Árváltozás! 33 900 000 Ft
583 019 Ft/m2
Alapterület: 53.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: földszint
Debrecen Kartács utca

99 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 274 238 €
↓ Árváltozás! 104 990 000 Ft
825 000 Ft/m2
Alapterület: 120.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 4
Emelet: 2.
Budapest III. kerület Bécsi út 117

114 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 318 283 €
1 492 208 Ft/m2
Alapterület: 77.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 2.
Paks

67 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 185 596 €
↓ Árváltozás! 69 900 000 Ft
632 075 Ft/m2
Alapterület: 106.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: földszint
Budapest VI. kerület

139 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 385 042 €
↓ Árváltozás! 170 000 000 Ft
1 674 699 Ft/m2
Alapterület: 83.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 2.
Püspökladány Mikes Kelemen utca 31

51 428 000 €

Kalkulált Ft ár: 18 565 508 000 Ft
605 035 €/m2
Alapterület: 85.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: szuterén
Szombathely

54 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 152 078 €
↓ Árváltozás! 58 900 000 Ft
732 000 Ft/m2
Alapterület: 75.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 1.
icon

Értesítés a hasonló új hirdetésekről!

Nyíregyháza

59 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 165 928 €
1 032 759 Ft/m2
Alapterület: 58.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 3.
Gyula

25 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 71 745 €
539 583 Ft/m2
Alapterület: 48.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 4.
Sárvár

22 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 60 942 €
↓ Árváltozás! 24 000 000 Ft
385 965 Ft/m2
Alapterület: 57.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 1.
Szeged Hullám utca 8

55 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 154 848 €
↓ Árváltozás! 56 900 000 Ft
1 016 364 Ft/m2
Alapterület: 55.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 1.
Szeged

52 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 146 537 €
979 630 Ft/m2
Alapterület: 54.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: 4.
Ciovo

228 445 €

Kalkulált Ft ár: 82 468 645 Ft
4 479 €/m2
Alapterület: 51.00m2
Telekterület: 65m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Sibenik

260 000 €

Kalkulált Ft ár: 93 860 000 Ft
4 063 €/m2
Alapterület: 64.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Sibenik

280 000 €

Kalkulált Ft ár: 101 080 000 Ft
4 444 €/m2
Alapterület: 63.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Kastela

260 000 €

Kalkulált Ft ár: 93 860 000 Ft
4 727 €/m2
Alapterület: 55.00m2
Telekterület: 70m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Vodice

405 000 €

Kalkulált Ft ár: 146 205 000 Ft
3 616 €/m2
Alapterület: 112.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva

Találatok száma: 21277

  • 127
  • 128
  • 129
  • 130
  • 131
  • 132
  • 133
  • 134
  • 135
  • 136
  • 137