Eladó Lakás Magyarország
21275 találat

Részletes keresés
Pécs

39 500 000 Ft

Kalkulált € ár: 109 418 €
↓ Árváltozás! 40 800 000 Ft
1 519 231 Ft/m2
Alapterület: 26.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 2.
Győr Kassák Lajos utca

39 990 000 Ft

Kalkulált € ár: 110 776 €
↓ Árváltozás! 40 900 000 Ft
754 528 Ft/m2
Alapterület: 53.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 4.
Budapest XI. kerület Tétényi út

72 190 000 Ft

Kalkulált € ár: 199 972 €
1 443 800 Ft/m2
Alapterület: 50.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: félemelet
Sárvár

51 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 143 767 €
↓ Árváltozás! 54 500 000 Ft
1 128 261 Ft/m2
Alapterület: 46.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 3.
Dunaújváros

38 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 105 263 €
↓ Árváltozás! 39 000 000 Ft
730 769 Ft/m2
Alapterület: 52.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 8.
Székesfehérvár

48 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 132 964 €
923 077 Ft/m2
Alapterület: 52.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 6.
Nyíregyháza

75 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 207 756 €
961 538 Ft/m2
Alapterület: 78.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: földszint
Várpalota

53 300 000 Ft

Kalkulált € ár: 147 645 €
772 464 Ft/m2
Alapterület: 69.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 3.
Nyíregyháza

34 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 96 676 €
↓ Árváltozás! 35 900 000 Ft
684 314 Ft/m2
Alapterület: 51.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 4.
Győr

49 600 000 Ft

Kalkulált € ár: 137 396 €
1 550 000 Ft/m2
Alapterület: 32.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 1.
icon

Értesítés a hasonló új hirdetésekről!

Kastela

295 000 €

Kalkulált Ft ár: 106 495 000 Ft
4 683 €/m2
Alapterület: 63.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Kastela

595 000 €

Kalkulált Ft ár: 214 795 000 Ft
5 777 €/m2
Alapterület: 103.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Krk

470 000 €

Kalkulált Ft ár: 169 670 000 Ft
4 196 €/m2
Alapterület: 112.00m2
Telekterület: 35m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Kastela

295 000 €

Kalkulált Ft ár: 106 495 000 Ft
4 538 €/m2
Alapterület: 65.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Krk

380 000 €

Kalkulált Ft ár: 137 180 000 Ft
5 205 €/m2
Alapterület: 73.00m2
Telekterület: 17m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Krk

298 000 €

Kalkulált Ft ár: 107 578 000 Ft
6 930 €/m2
Alapterület: 43.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Székesfehérvár

53 500 000 Ft

Kalkulált € ár: 148 199 €
955 357 Ft/m2
Alapterület: 56.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Debrecen Kartács utca

54 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 152 078 €
1 247 727 Ft/m2
Alapterület: 44.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 7.
Mohács

32 500 000 Ft

Kalkulált € ár: 90 028 €
560 345 Ft/m2
Alapterület: 58.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Székesfehérvár

79 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 221 330 €
887 778 Ft/m2
Alapterület: 90.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 4
Emelet: nincs megadva

Találatok száma: 21275

  • 99
  • 100
  • 101
  • 102
  • 103
  • 104
  • 105
  • 106
  • 107
  • 108
  • 109