Eladó Lakás Magyarország
21621 találat

Részletes keresés
Paks

67 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 186 111 €
↓ Árváltozás! 69 900 000 Ft
632 075 Ft/m2
Alapterület: 106.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: földszint
Budapest VI. kerület

139 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 386 111 €
↓ Árváltozás! 170 000 000 Ft
1 674 699 Ft/m2
Alapterület: 83.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 2.
Püspökladány Mikes Kelemen utca 31

51 428 000 €

Kalkulált Ft ár: 18 514 080 000 Ft
605 035 €/m2
Alapterület: 85.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: szuterén
Szombathely

54 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 152 500 €
↓ Árváltozás! 58 900 000 Ft
732 000 Ft/m2
Alapterület: 75.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 1.
Nyíregyháza

59 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 166 389 €
1 032 759 Ft/m2
Alapterület: 58.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 3.
Sárvár

86 500 000 Ft

Kalkulált € ár: 240 278 €
↓ Árváltozás! 89 900 000 Ft
686 508 Ft/m2
Alapterület: 126.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 4
Emelet: földszint
Gyula

25 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 71 944 €
539 583 Ft/m2
Alapterület: 48.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 4.
Sárvár

22 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 61 111 €
↓ Árváltozás! 24 000 000 Ft
385 965 Ft/m2
Alapterület: 57.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 1.
Szeged Hullám utca 8

55 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 155 278 €
↓ Árváltozás! 56 900 000 Ft
1 016 364 Ft/m2
Alapterület: 55.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 1.
Szeged

52 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 146 944 €
979 630 Ft/m2
Alapterület: 54.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: 4.
icon

Értesítés a hasonló új hirdetésekről!

Ciovo

228 445 €

Kalkulált Ft ár: 82 240 200 Ft
4 479 €/m2
Alapterület: 51.00m2
Telekterület: 65m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Sibenik

260 000 €

Kalkulált Ft ár: 93 600 000 Ft
4 063 €/m2
Alapterület: 64.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Sibenik

280 000 €

Kalkulált Ft ár: 100 800 000 Ft
4 444 €/m2
Alapterület: 63.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Kastela

260 000 €

Kalkulált Ft ár: 93 600 000 Ft
4 727 €/m2
Alapterület: 55.00m2
Telekterület: 70m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Vodice

405 000 €

Kalkulált Ft ár: 145 800 000 Ft
3 616 €/m2
Alapterület: 112.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Sibenik

320 000 €

Kalkulált Ft ár: 115 200 000 Ft
4 211 €/m2
Alapterület: 76.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Szeged Csöndes utca

84 990 000 Ft

Kalkulált € ár: 236 083 €
1 089 615 Ft/m2
Alapterület: 78.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Budapest XVIII. kerület

129 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 358 333 €
1 697 368 Ft/m2
Alapterület: 76.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Veszprém

49 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 136 111 €
942 308 Ft/m2
Alapterület: 52.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Debrecen

64 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 180 278 €
1 014 063 Ft/m2
Alapterület: 64.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva

Találatok száma: 21621

  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65