Eladó Lakás Magyarország
21668 találat

Részletes keresés
Ciovo

228 445 €

Kalkulált Ft ár: 82 240 200 Ft
4 479 €/m2
Alapterület: 51.00m2
Telekterület: 65m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Sibenik

260 000 €

Kalkulált Ft ár: 93 600 000 Ft
4 063 €/m2
Alapterület: 64.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Sibenik

280 000 €

Kalkulált Ft ár: 100 800 000 Ft
4 444 €/m2
Alapterület: 63.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Kastela

260 000 €

Kalkulált Ft ár: 93 600 000 Ft
4 727 €/m2
Alapterület: 55.00m2
Telekterület: 70m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Vodice

405 000 €

Kalkulált Ft ár: 145 800 000 Ft
3 616 €/m2
Alapterület: 112.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Sibenik

320 000 €

Kalkulált Ft ár: 115 200 000 Ft
4 211 €/m2
Alapterület: 76.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Szeged Csöndes utca

84 990 000 Ft

Kalkulált € ár: 236 083 €
1 089 615 Ft/m2
Alapterület: 78.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Budapest XVIII. kerület

129 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 358 333 €
1 697 368 Ft/m2
Alapterület: 76.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Veszprém

49 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 136 111 €
942 308 Ft/m2
Alapterület: 52.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Debrecen

64 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 180 278 €
1 014 063 Ft/m2
Alapterület: 64.00m2

Miskolc

72 221 940 Ft

Kalkulált € ár: 200 617 €
1 362 678 Ft/m2
Alapterület: 53.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 1.
Miskolc

101 918 565 Ft

Kalkulált € ár: 283 107 €
1 415 536 Ft/m2
Alapterület: 72.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 1.
Miskolc

138 441 135 Ft

Kalkulált € ár: 384 559 €
1 488 614 Ft/m2
Alapterület: 93.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 1.
Miskolc

65 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 180 556 €
792 683 Ft/m2
Alapterület: 82.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 1.
Miskolc

53 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 147 222 €
791 045 Ft/m2
Alapterület: 67.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 1.
Miskolc

60 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 166 667 €
810 811 Ft/m2
Alapterület: 74.00m2
Telekterület: 0m2