Eladó Lakás Magyarország
21663 találat

Részletes keresés
Makarska

260 000 €

Kalkulált Ft ár: 93 600 000 Ft
3 714 €/m2
Alapterület: 70.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Krk

395 000 €

Kalkulált Ft ár: 142 200 000 Ft
4 593 €/m2
Alapterület: 86.00m2
Telekterület: 10m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Budapest V. kerület Nagy Ignác utca

139 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 388 611 €
1 970 423 Ft/m2
Alapterület: 71.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 2.
Tatabánya

39 990 000 Ft

Kalkulált € ár: 111 083 €
727 091 Ft/m2
Alapterület: 55.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Oroszlány

26 800 000 Ft

Kalkulált € ár: 74 444 €
↑ Árváltozás! 25 900 000 Ft
765 714 Ft/m2
Alapterület: 35.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Tatabánya

39 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 108 333 €
735 849 Ft/m2
Alapterület: 53.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 2.
Tatabánya

33 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 91 667 €
↓ Árváltozás! 35 000 000 Ft
589 286 Ft/m2
Alapterület: 56.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 4.
Zalaszentgrót

22 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 63 611 €
336 765 Ft/m2
Alapterület: 68.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Keszthely

92 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 255 556 €
1 533 333 Ft/m2
Alapterület: 60.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Debrecen

61 500 000 Ft

Kalkulált € ár: 170 833 €
1 205 882 Ft/m2
Alapterület: 51.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 4.
icon

Értesítés a hasonló új hirdetésekről!

Szeged

109 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 302 778 €
1 453 333 Ft/m2
Alapterület: 75.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 1.
Nyíregyháza

74 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 208 056 €
891 667 Ft/m2
Alapterület: 84.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 2.
Nyíregyháza

46 500 000 Ft

Kalkulált € ár: 129 167 €
877 358 Ft/m2
Alapterület: 53.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 2.
Nyíregyháza

52 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 146 944 €
813 846 Ft/m2
Alapterület: 65.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 3.
Budapest XI. kerület

94 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 263 611 €
↓ Árváltozás! 104 000 000 Ft
1 860 784 Ft/m2
Alapterület: 51.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Novi Vinodolski

225 000 €

Kalkulált Ft ár: 81 000 000 Ft
5 625 €/m2
Alapterület: 40.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 1.
Sunny Beach

49 000 €

Kalkulált Ft ár: 17 640 000 Ft
1 289 €/m2
Alapterület: 38.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 1.
Opatija

330 000 €

Kalkulált Ft ár: 118 800 000 Ft
7 333 €/m2
Alapterület: 45.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 1.
Crikvenica

195 000 €

Kalkulált Ft ár: 70 200 000 Ft
4 063 €/m2
Alapterület: 48.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 1.
Győr

96 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 266 667 €
914 286 Ft/m2
Alapterület: 105.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 1.

Találatok száma: 21663

  • 167
  • 168
  • 169
  • 170
  • 171
  • 172
  • 173
  • 174
  • 175
  • 176
  • 177