Eladó Lakás Magyarország
21404 találat

Részletes keresés
Pag

407 000 €

Kalkulált Ft ár: 144 485 000 Ft
6 262 €/m2
Alapterület: 65.00m2
Telekterület: 45m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Pag

507 400 €

Kalkulált Ft ár: 180 127 000 Ft
5 969 €/m2
Alapterület: 85.00m2
Telekterület: 55m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Pag

248 000 €

Kalkulált Ft ár: 88 040 000 Ft
6 049 €/m2
Alapterület: 41.00m2
Telekterület: 10m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Makarska

379 500 €

Kalkulált Ft ár: 134 722 500 Ft
3 244 €/m2
Alapterület: 117.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Makarska

368 500 €

Kalkulált Ft ár: 130 817 500 Ft
3 962 €/m2
Alapterület: 93.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Makarska

275 000 €

Kalkulált Ft ár: 97 625 000 Ft
3 986 €/m2
Alapterület: 69.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Makarska

268 000 €

Kalkulált Ft ár: 95 140 000 Ft
3 884 €/m2
Alapterület: 69.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Split

950 000 €

Kalkulált Ft ár: 337 250 000 Ft
12 338 €/m2
Alapterület: 77.00m2
Telekterület: 160m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Pag

708 000 €

Kalkulált Ft ár: 251 340 000 Ft
6 617 €/m2
Alapterület: 107.00m2
Telekterület: 40m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Pag

613 600 €

Kalkulált Ft ár: 217 828 000 Ft
6 670 €/m2
Alapterület: 92.00m2

Brac

265 000 €

Kalkulált Ft ár: 94 075 000 Ft
4 141 €/m2
Alapterület: 64.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Pag

289 100 €

Kalkulált Ft ár: 102 630 500 Ft
6 023 €/m2
Alapterület: 48.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Split

211 750 €

Kalkulált Ft ár: 75 171 250 Ft
5 042 €/m2
Alapterület: 42.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Rijeka

2 550 000 €

Kalkulált Ft ár: 905 250 000 Ft
8 615 €/m2
Alapterület: 296.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 5
Emelet: nincs megadva
Vodice

600 600 €

Kalkulált Ft ár: 213 213 000 Ft
4 200 €/m2
Alapterület: 143.00m2
Telekterület: 225m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Primosten

510 180 €

Kalkulált Ft ár: 181 113 900 Ft
5 864 €/m2
Alapterület: 87.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Primosten

497 612 €

Kalkulált Ft ár: 176 652 260 Ft
5 720 €/m2
Alapterület: 87.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Primosten

683 705 €

Kalkulált Ft ár: 242 715 275 Ft
5 745 €/m2
Alapterület: 119.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Split

238 117 €

Kalkulált Ft ár: 84 531 535 Ft
4 410 €/m2
Alapterület: 54.00m2
Telekterület: 23m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Split

462 465 €

Kalkulált Ft ár: 164 175 075 Ft
4 322 €/m2
Alapterület: 107.00m2
Telekterület: 130m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva

Találatok száma: 21404

  • 189
  • 190
  • 191
  • 192
  • 193
  • 194
  • 195
  • 196
  • 197
  • 198
  • 199