Eladó Lakás Magyarország
21404 találat
Split
445 000 €
Kalkulált Ft ár: 157 975 000 Ft5 235 €/m2
Alapterület:
85.00m2
Telekterület:
0m2
Szobaszám:
2
Emelet:
nincs megadva
Rogoznica
325 000 €
Kalkulált Ft ár: 115 375 000 Ft4 851 €/m2
Alapterület:
67.00m2
Telekterület:
0m2
Szobaszám:
2
Emelet:
nincs megadva
Trogir
673 000 €
Kalkulált Ft ár: 238 915 000 Ft9 219 €/m2
Alapterület:
73.00m2
Telekterület:
30m2
Szobaszám:
3
Emelet:
nincs megadva
Trogir
314 500 €
Kalkulált Ft ár: 111 647 500 Ft9 250 €/m2
Alapterület:
34.00m2
Telekterület:
45m2
Szobaszám:
1
Emelet:
nincs megadva
Trogir
420 000 €
Kalkulált Ft ár: 149 100 000 Ft4 158 €/m2
Alapterület:
101.00m2
Telekterület:
365m2
Szobaszám:
3
Emelet:
nincs megadva
Trogir
1 136 000 €
Kalkulált Ft ár: 403 280 000 Ft12 215 €/m2
Alapterület:
93.00m2
Telekterület:
100m2
Szobaszám:
3
Emelet:
nincs megadva
Korcula
905 000 €
Kalkulált Ft ár: 321 275 000 Ft9 330 €/m2
Alapterület:
97.00m2
Telekterület:
670m2
Szobaszám:
2
Emelet:
nincs megadva
Korcula
1 050 000 €
Kalkulált Ft ár: 372 750 000 Ft8 750 €/m2
Alapterület:
120.00m2
Telekterület:
670m2
Szobaszám:
2
Emelet:
nincs megadva
Trogir
673 000 €
Kalkulált Ft ár: 238 915 000 Ft9 219 €/m2
Alapterület:
73.00m2
Telekterület:
30m2
Szobaszám:
3
Emelet:
nincs megadva
Split
289 000 €
Kalkulált Ft ár: 102 595 000 Ft↑ Árváltozás! 319 000 €
5 667 €/m2
Alapterület:
51.00m2
Telekterület:
91m2
Szobaszám:
2
Emelet:
nincs megadva
Zadar
0 €
Kalkulált Ft ár: 0 Ft0 €/m2
Alapterület:
152.00m2
Telekterület:
140m2
Szobaszám:
3
Emelet:
nincs megadva
Ciovo
320 000 €
Kalkulált Ft ár: 113 600 000 Ft6 400 €/m2
Alapterület:
50.00m2
Telekterület:
85m2
Szobaszám:
2
Emelet:
nincs megadva
Split
850 000 €
Kalkulált Ft ár: 301 750 000 Ft8 947 €/m2
Alapterület:
95.00m2
Telekterület:
0m2
Szobaszám:
2
Emelet:
nincs megadva
Ciovo
550 000 €
Kalkulált Ft ár: 195 250 000 Ft↑ Árváltozás! 650 000 €
4 583 €/m2
Alapterület:
120.00m2
Telekterület:
120m2
Szobaszám:
3
Emelet:
nincs megadva
Ciovo
229 233 €
Kalkulált Ft ár: 81 377 715 Ft↑ Árváltozás! 223 902 €
4 585 €/m2
Alapterület:
50.00m2
Telekterület:
5m2
Szobaszám:
1
Emelet:
nincs megadva
Ciovo
163 674 €
Kalkulált Ft ár: 58 104 270 Ft↑ Árváltozás! 158 004 €
4 960 €/m2
Alapterület:
33.00m2
Telekterület:
20m2
Szobaszám:
1
Emelet:
nincs megadva
Ciovo
293 432 €
Kalkulált Ft ár: 104 168 360 Ft↑ Árváltozás! 286 608 €
4 658 €/m2
Alapterület:
63.00m2
Telekterület:
8m2
Szobaszám:
2
Emelet:
nincs megadva
Ciovo
312 186 €
Kalkulált Ft ár: 110 826 030 Ft↑ Árváltozás! 304 753 €
4 878 €/m2
Alapterület:
64.00m2
Telekterület:
50m2
Szobaszám:
2
Emelet:
nincs megadva
Pag
492 000 €
Kalkulált Ft ár: 174 660 000 Ft6 000 €/m2
Alapterület:
82.00m2
Telekterület:
0m2
Szobaszám:
2
Emelet:
nincs megadva
Split
275 000 €
Kalkulált Ft ár: 97 625 000 Ft4 583 €/m2
Alapterület:
60.00m2
Telekterület:
0m2
Szobaszám:
3
Emelet:
nincs megadva
Találatok száma: 21404