Eladó Lakás Magyarország
21404 találat

Részletes keresés
Veszprém Egry József utca 47

73 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 205 634 €
1 057 971 Ft/m2
Alapterület: 69.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 4
Emelet: 3.
Dorog

57 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 163 099 €
1 113 462 Ft/m2
Alapterület: 52.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 1.
Budapest II. kerület Bem rakpart 42

189 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 532 394 €
1 629 310 Ft/m2
Alapterület: 116.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: félemelet
Marcali

36 500 000 Ft

Kalkulált € ár: 102 817 €
480 263 Ft/m2
Alapterület: 76.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 3.
Umag

280 000 €

Kalkulált Ft ár: 99 400 000 Ft
3 544 €/m2
Alapterület: 79.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Umag

255 000 €

Kalkulált Ft ár: 90 525 000 Ft
3 228 €/m2
Alapterület: 79.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Krk

269 000 €

Kalkulált Ft ár: 95 495 000 Ft
5 075 €/m2
Alapterület: 53.00m2
Telekterület: 140m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Krk

295 000 €

Kalkulált Ft ár: 104 725 000 Ft
5 364 €/m2
Alapterület: 55.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Krk

299 000 €

Kalkulált Ft ár: 106 145 000 Ft
3 560 €/m2
Alapterület: 84.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Sibenik

585 000 €

Kalkulált Ft ár: 207 675 000 Ft
4 179 €/m2
Alapterület: 140.00m2

Sibenik

294 635 €

Kalkulált Ft ár: 104 595 425 Ft
4 533 €/m2
Alapterület: 65.00m2
Telekterület: 20m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Trogir

386 500 €

Kalkulált Ft ár: 137 207 500 Ft
7 730 €/m2
Alapterület: 50.00m2
Telekterület: 35m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Trogir

393 500 €

Kalkulált Ft ár: 139 692 500 Ft
7 287 €/m2
Alapterület: 54.00m2
Telekterület: 35m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Krk

220 000 €

Kalkulált Ft ár: 78 100 000 Ft
4 074 €/m2
Alapterület: 54.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Split

230 000 €

Kalkulált Ft ár: 81 650 000 Ft
↑ Árváltozás! 240 000 €
5 349 €/m2
Alapterület: 43.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Krk

360 000 €

Kalkulált Ft ár: 127 800 000 Ft
3 273 €/m2
Alapterület: 110.00m2
Telekterület: 30m2
Szobaszám: 4
Emelet: nincs megadva
Trogir

648 500 €

Kalkulált Ft ár: 230 217 500 Ft
12 716 €/m2
Alapterület: 51.00m2
Telekterület: 66m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Trogir

675 500 €

Kalkulált Ft ár: 239 802 500 Ft
12 282 €/m2
Alapterület: 55.00m2
Telekterület: 70m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Trogir

457 000 €

Kalkulált Ft ár: 162 235 000 Ft
8 309 €/m2
Alapterület: 55.00m2
Telekterület: 10m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Trogir

318 500 €

Kalkulált Ft ár: 113 067 500 Ft
9 100 €/m2
Alapterület: 35.00m2
Telekterület: 45m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva

Találatok száma: 21404

  • 187
  • 188
  • 189
  • 190
  • 191
  • 192
  • 193
  • 194
  • 195
  • 196
  • 197