












Normál méretű konyhára, három különnyíló szobára van szüksége és jó lenne egy erkély is?
Nem szeretne kompromisszumot kötni, akkor ezt a lakást látnia kell!
Kispest központi részén, kiváló infrastruktúrával rendelkező helyen, a Köki terminál és a Kossuth téri piac szomszédságában, a Csokonai utcában, frekventált, de mégis csendes, parkos környezetben eladó egy világos, 6. emeleti, 2 + 1 fél szobás + hallos, 60 nm-es lakás.
A lakás nagyon jó adottságokkal rendelkezik, ezért ajánlom családot tervezőknek, fiatal pároknak, befektetőknek, de az idősebb generáció képviselőinek is.
A közlekedés és az ellátottság kiváló, a közelben minden megtalálható, ami a mindennapokat könnyebbé teszi: űzletek, általános és középiskolák, óvodák, Kispesti Piac a közvetlen közelben. Parkok, játszóterek, sportpálya és a Kispesti Uszoda séta távolságra. M3 metró 5 percre.
Amennyiben szeretne egy jó elosztású otthont a családjának és örülne, ha a gyerekeknek saját szobájuk lehetne, vagy csak befektetés a cél, akkor keressen elérhetőségeim egyikén.
Díjmentes hitelügyintézést és hiteltanácsadást biztosítunk minden érdeklődőnk számára.
Amennyiben jelenlegi ingatlana értékesítésében is segítségére lehetek, kérem, forduljon hozzám bizalommal!
***IGÉNYELJE HITELÉT VELÜNK!***
Független hitelközvetítőként a legjobb hitelterméket találjuk meg Önnek, a legrövidebb idő alatt!
Vegye igénybe díjmentes konzultációinkat!
Érd.: Drevnó Béla :
Referencia szám: LK069799
Hirdetés
Otthonfelújítás? A Gépész szakáruházakban víz-gáz-fűtéstechnikai termékek széles kínálatával várjuk!
Hirdetés