Eladó Magyarország
68275 találat

Részletes keresés
Ugljan

299 250 €

Kalkulált Ft ár: 107 430 750 Ft
450 €/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 665m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Sibenik

250 000 €

Kalkulált Ft ár: 89 750 000 Ft
3 788 €/m2
Alapterület: 66.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Sibenik

260 000 €

Kalkulált Ft ár: 93 340 000 Ft
3 939 €/m2
Alapterület: 66.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Ciovo

550 000 €

Kalkulált Ft ár: 197 450 000 Ft
6 044 €/m2
Alapterület: 91.00m2
Telekterület: 110m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Ugljan

373 500 €

Kalkulált Ft ár: 134 086 500 Ft
nincs megadva
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 830m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Primosten

795 000 €

Kalkulált Ft ár: 285 405 000 Ft
4 184 €/m2
Alapterület: 190.00m2
Telekterület: 520m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Szeged

105 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 292 479 €
1 329 114 Ft/m2
Alapterület: 79.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Dunaújváros

33 500 000 Ft

Kalkulált € ár: 93 315 €
644 231 Ft/m2
Alapterület: 52.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Mikepércs

94 500 000 Ft

Kalkulált € ár: 263 231 €
917 476 Ft/m2
Alapterület: 103.00m2
Telekterület: 508m2
Szobaszám: 4
Emelet: nincs megadva
Berettyóújfalu

73 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 203 343 €
669 725 Ft/m2
Alapterület: 109.00m2
Telekterület: 606m2
Szobaszám: 4
Emelet: nincs megadva
icon

Értesítés a hasonló új hirdetésekről!

Pécs

34 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 97 214 €
34 249 Ft/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 1019m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Pécs

59 990 000 Ft

Kalkulált € ár: 167 103 €
714 167 Ft/m2
Alapterület: 84.00m2
Telekterület: 346m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Pécs

15 800 000 Ft

Kalkulált € ár: 44 011 €
175 556 Ft/m2
Alapterület: 90.00m2
Telekterület: 1199m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Pécs

29 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 83 287 €
524 561 Ft/m2
Alapterület: 57.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Helesfa

12 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 33 426 €
1 510 Ft/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 7946m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Pécs

98 670 000 Ft

Kalkulált € ár: 274 847 €
1 160 824 Ft/m2
Alapterület: 85.00m2