Eladó ingatlanok Magyarország
67319 találat

Részletes keresés
Várpalota

53 300 000 Ft

Kalkulált € ár: 147 645 €
772 464 Ft/m2
Alapterület: 69.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 3.
Nyíregyháza

34 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 96 676 €
↓ Árváltozás! 35 900 000 Ft
684 314 Ft/m2
Alapterület: 51.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 4.
Székesfehérvár

650 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 1 800 554 €
541 667 Ft/m2
Alapterület: 1200.00m2
Telekterület: 3000m2
Szobaszám: 6
Emelet: nincs megadva
Albertirsa

26 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 74 515 €
↓ Árváltozás! 28 900 000 Ft
768 571 Ft/m2
Alapterület: 35.00m2
Telekterület: 900m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Győr

49 600 000 Ft

Kalkulált € ár: 137 396 €
1 550 000 Ft/m2
Alapterület: 32.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 1.
Peljesac

250 000 €

Kalkulált Ft ár: 90 250 000 Ft
219 €/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 1140m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Kastela

295 000 €

Kalkulált Ft ár: 106 495 000 Ft
4 683 €/m2
Alapterület: 63.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Zadar

0 €

Kalkulált Ft ár: 0 Ft
0 €/m2
Alapterület: 290.00m2
Telekterület: 525m2
Szobaszám: 4
Emelet: nincs megadva
Peljesac

195 000 €

Kalkulált Ft ár: 70 395 000 Ft
292 €/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 668m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Split

440 000 €

Kalkulált Ft ár: 158 840 000 Ft
3 212 €/m2
Alapterület: 137.00m2
Telekterület: 360m2
Szobaszám: 4
Emelet: nincs megadva
icon

Értesítés a hasonló új hirdetésekről!

Trogir

1 500 000 €

Kalkulált Ft ár: 541 500 000 Ft
326 €/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 4600m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Kastela

595 000 €

Kalkulált Ft ár: 214 795 000 Ft
5 777 €/m2
Alapterület: 103.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Krk

470 000 €

Kalkulált Ft ár: 169 670 000 Ft
4 196 €/m2
Alapterület: 112.00m2
Telekterület: 35m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Kastela

295 000 €

Kalkulált Ft ár: 106 495 000 Ft
4 538 €/m2
Alapterület: 65.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Krk

380 000 €

Kalkulált Ft ár: 137 180 000 Ft
5 205 €/m2
Alapterület: 73.00m2
Telekterület: 17m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Krk

298 000 €

Kalkulált Ft ár: 107 578 000 Ft
6 930 €/m2
Alapterület: 43.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Szeged Gallé László utca

20 500 000 Ft

Kalkulált € ár: 56 787 €
25 309 Ft/m2
Alapterület: 810.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Székesfehérvár

53 500 000 Ft

Kalkulált € ár: 148 199 €
955 357 Ft/m2
Alapterület: 56.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Veresegyház

98 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 271 468 €
95 146 Ft/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 1030m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Debrecen Kartács utca

54 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 152 078 €
1 247 727 Ft/m2
Alapterület: 44.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 7.

Találatok száma: 67319

  • 169
  • 170
  • 171
  • 172
  • 173
  • 174
  • 175
  • 176
  • 177
  • 178
  • 179