Eladó ingatlanok Magyarország
67315 találat

Részletes keresés
Budapest VII. kerület

51 500 000 Ft

Kalkulált € ár: 142 659 €
↓ Árváltozás! 52 900 000 Ft
1 839 286 Ft/m2
Alapterület: 28.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: 2.
Szombathely

69 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 193 629 €
699 000 Ft/m2
Alapterület: 100.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 4
Emelet: földszint
Borsosberény Csendes

3 200 000 Ft

Kalkulált € ár: 8 864 €
nincs megadva
Alapterület: 2450.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Sárvár

54 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 152 078 €
686 250 Ft/m2
Alapterület: 80.00m2
Telekterület: 3569m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Siófok

115 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 318 560 €
1 554 054 Ft/m2
Alapterület: 74.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: 3.
Hajdúszoboszló

150 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 415 512 €
545 455 Ft/m2
Alapterület: 275.00m2
Telekterület: 665m2
Szobaszám: 12
Emelet: nincs megadva
Székesfehérvár

81 500 000 Ft

Kalkulált € ár: 225 762 €
1 018 750 Ft/m2
Alapterület: 80.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: földszint
Sáránd Bajcsy-Zsilinszky utca 20

13 500 000 Ft

Kalkulált € ár: 37 396 €
6 459 Ft/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 2090m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Szombathely

66 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 185 319 €
998 507 Ft/m2
Alapterület: 67.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: földszint
Szombathely

66 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 185 319 €
998 507 Ft/m2
Alapterület: 67.00m2
Telekterület: 377m2

Sárvár

57 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 160 388 €
↓ Árváltozás! 58 900 000 Ft
793 151 Ft/m2
Alapterület: 73.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: 3.
Szombathely

99 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 276 731 €
↑ Árváltozás! 95 500 000 Ft
1 019 388 Ft/m2
Alapterület: 98.00m2
Telekterület: 480m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Pilisszentlászló Gerle utca 7

39 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 108 033 €
52 000 Ft/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 750m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Balassagyarmat Bajcsy-Zsilinszky út 21

19 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 52 632 €
760 000 Ft/m2
Alapterület: 25.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: földszint
Balatonfüred

89 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 249 030 €
707 874 Ft/m2
Alapterület: 127.00m2
Telekterület: 629m2
Szobaszám: 5
Emelet: nincs megadva
Zadar

525 000 €

Kalkulált Ft ár: 189 525 000 Ft
4 646 €/m2
Alapterület: 113.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Opatija

957 000 €

Kalkulált Ft ár: 345 477 000 Ft
4 883 €/m2
Alapterület: 196.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Vis

187 000 €

Kalkulált Ft ár: 67 507 000 Ft
584 €/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 320m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Hvar

450 000 €

Kalkulált Ft ár: 162 450 000 Ft
7 143 €/m2
Alapterület: 63.00m2
Telekterület: 225m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Rogoznica

155 000 €

Kalkulált Ft ár: 55 955 000 Ft
397 €/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 390m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva

Találatok száma: 67315

  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53